ANKETA: Podržavate li Milanovića u nastojanjima da se blokira Finsku i Švedsku zbog Hrvata u BiH?
Na predsjednikovoj meti danas se našao novi političar - švedski eurozastupnik.
Komentari 90
Ne blokira Milanović Švedsku i Finsku, nego europska komisija, koja je Bosnu/time i Balkan, ostavila ka bačvu baruta, zapaljivu na botun, i neće ništa da napravi da se spriječe buduća krvoprolića!! Milanović se samo pobrinio, da ako moramo ratovat mi, da ratuju i oni!!
A sto kazu bosanski Hrvati koji su emigrirali u Svedsku?
Ja ga kao bošnjački unitarista stopostotno podržavam. Mislim da je to najbolji put za legitimne Hrvate, i jedini prosperitetan za Hercegovce.
Naravno da ga podrzavam.Samo napred Milanovicu netreba dozvoliti da se Nato prosiruje.
Milanovic mi svakim danom sve vise i vise izgleda kao drzavnik. On i Kolakusic bi trebali osnovati novu stranku, stranku koja bi se brinula za interese svih Hrvata i promicala domoljublje i zdrav razum. Ako je suditi po ovoj anketi, smanjuje se polako ovaj 'gap' izmedju nas i ovaca glinenog mozga... nisu oni vise u nekoj nedostiznoj vecini. Da li je ovo pocetak budjenja, odbacivanja brutalne propagande i slijepe poslusnosti gospodarima?
Miki deri samo
Rode moj Livno i Herceg bosna te podržavaju.Ja sam nate ponosan.
Velika podrška za našega Milanovića iz celog regiona!
Nato, "možda" stvoren sa ciljem da bude zaštita i sigurnost, vremenom je postao sam virus te iste zaštite i sigurnosti, kao Skynet u Terminatoru, potpuno identično. U cijelom tom ludilu tkzv., zapada ima jedna "mala" Hrvatska sa predsjednikom države kojii ima kičmu i koji poput oaze u našem političkom moru djeluje kao glas razuma, uz napomenu da nije jedini, dakle uložiti će veto na ulazak zemalja koje granice sa Rusijom i time defakto spriječava povampireni "nato" željan krvoprolića i treći svijesti rat koji taj virus želi isprovocirati, a sve sa ciljem da održi sebe kao "organizaciju". Sjetite se da je Macron, dakle predsjednik Francuske rekao prije par godina da je nato ni manje ni više nego mrtav. Ovo sa Ukrajinom, sada sa Finskom i ostalom ekipom je tom "savezu" baš trebalo. Naš predsjednik istovremeno svojim djelovanjem radi veliku stvar za naš narod u BiH te pod povećalo stavlja licemjerje zapadne politike. Samo zbog ove prve stvari zaslužio je nagradu za mir. Namjerno neću spomenuti Nobela jer nažalost ta je nagrada postala ruganje onog trenutka kada ju je Obama dobio, a u tom trenutku je vodio 9 ratova u svijetu. Predsjedniče, kapa dolje. Da se ne shvati krivo, desničar sam, ne slažem se sa njim u svemu, ali 90% što kaže to stoji, sviđalo se to kome ili ne.
Podržavam. Iznad svih Hrvatska.
Matoš nam je uzeo mjeru davnih dana, tko smo i što smo ko narod. 60% ispitanika ispred hrvatskih interesa stavlja Carla Bildta, Sannu Marin, Finsku i Švedsku koje su nas blokirale zbog nepostojećih topničkih dnevnika. Aplauz!
100 po 100 tna podrška !!!
Podrška zbog dalekih predaka koji su iz Hercegovine došli. Zbog krvne veze, zbog ponosa. Bravo Zoki!
A kako drugačije !?
Podrska
Naravno podrška .. dosta je konjušarenja
neznam vise ko je blesav ili ja koji ovo citam ili ovi politicari koji se svadaju
Nakon 22 godina poniženja i gmizanja, ovaj narod konačno ima lidera!
podrška milanoviću!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Švedsku političku scenu je teško razumjeti. S jedne strane sukob ksenofobne politike s politikom "otvorene" zemlje, švedski političari nerijetko guraju nos gdje ih nitko ništa ne pita a istovremeno su slijepi za osobne kardinalne dubioze i proturječja. Sjevernjaci nisu kompatibilni s južnjacima, velike razlike!