Vulin: Vučića će dočekati ustaše. Jandroković: Neka Vulin pazi što govori
To je zbog toga što Vučić ima hrabrosti reći da Srbi imaju svoje interese i da će Srbija braniti Srbe koji žive na prostoru Hrvatske, rekao je Vulin
Komentari 218
Ljudi na ulicama onako obuku crne uniforme nema tu nista lose.
stvarno ste nepametni..ko jos slusa Vulina i njegove gluposti
Srbija se već decenijama ako ne i stoljećima osjeća jako ugodno na bBalkanu.Prema nama se ponaša kao stariji brat.Koga je uvjek mogla koristiti i omalovažavati.Da bi dobili suverenost morali smo ratovati sa njima.Žrtava na pretek.Nas Srbija nas realno gledano višee nebi trebala zanimat,osim da imamo normalne odnose kao i sa ostalim susjedima.E tu sada idem na naš teren,u Hrvatsku.Sa kojim od susjeda mi imamo uređene odnose?Ni sa jednim susjedom.Ja sam mišljenja da bi mi trebali prvo riješiti naše untarnje probleme.Naša predsjednica puca od smijeha,od zadovoljstva radosti,neznam čega,a gdje god ode doživi fijasko.Ona kao nekakav lider ide u Tursku,mi još nismo saznali koji su razlozi njenog puta u Istambul.O rezultatima da ne govorimo.Predsjednica je dosada vlastima u Bosni,iks puta govori mi smo vaši prijatelji,mi vam želimo pomoći,rezultati su vidjeli razna hapšenja,problemi sa pelješkim mostom,hrvati koji tamo žive nikakvih prava.Vučića pozvati u Hrvatsku nije greška,ali je morala koordinirat sa vladom.I tu je ponovo napravila kardinalnu grešku.Ona bi pomirbu sa Srbima,za pomirbu trebaju dvije strane,to bi joj moglo kazati i dijete od 12 godina.Ponavljam,od Vučića i od Srbije neočekujem ništa ,ali od naših političara zahtjevam da ovu napačenu državu počnu voditit i vladati bolje.
Nije problem u četnicima nego u našoj vladi koja nezna odgovorit na ovakva vrijeđanja zajedno sa žutom koja je potrćko od amera!!!
A dobro, na gluposti, mitove i srpske bajke vampirka vuje smo ionako naviki.Da je suprotno onda bi se iznenadili, ovako ne.Koji strah taj šišmiš ima od Hrvata.
ko dolazi?
Vučić šapje, a ovaj telali.
U Srebrenici su srbijanske tajne službe inicirala napad na Vučića, pa bi ovi naši naivci mogli nasjesti na sličan scenario! Zlo od Vulina priprema teren!
al su im ustase utjerale strah u kosti,boje ih se ko vraga crnog haha
Vučića u Hrvatskoj mogu pokušati ubiti samo srpske tajne službe, a od strane Hrvatske ne prijeti mu nikakva opasnost, jer unutarnja previranja u Srbiji su prvenstveno srpski problem.
Vulin je politički glineni golub kojeg vučić ispucava kako bi Hrvati na njegove izjave iskaljili malo opravdane političke žuči , a onda,... onda se on pojavljuje kao razumni mirotvorac . Tko vas nezna skupo bi vas platio !!!!!!
Očito je da se ljudi boje! Kaj je je! U strahu su velike oči!
Vulin čitao nešto historije samo pobrko lončiće .. Stjepana Radića su to svrbi sredili sve izokrenuo što je svojtveno svrbima
Vučića treba dočekati u Glini u istoj prostoriji u kojoj je bio za vrijeme rata .
Reptili...
Šizi-šize a za sve su si sami krivi 20. stoljeće je bilo stoljeće dva velika imperijalistička rata u Europi u kojima je i Srbija igrala jednu od uloga, ne prisilno niti badava, sama se je gurala i pod stolom i za stolom tržila sa silama onog vremena, uglavnom za teritorijalne odreske susjednih zemalja. Uglavnom je glede toga teritorijalnog širenja i upravljanja drugima uspijevala, no masno ju je to ratovanje glede ljudstva, razaranja, stradanja… stajalo, ujedno su tim svojim talasanjem i nas povlačili u te ratove. Krajem 20. stojeća krenuli su u još jednu takvu avanturu da zaokruže i ostvare prije više od 100 godina započeto, ovaj puta je Hrvatska bila glavna meta i krenuli su na nas u stilu konačnog rješenja, međutim taj puta su najgadnije glede političko-teritorijalnog cilja popušili od Hrvata i to kada su već proslavili. Da je Hrvatska izgubila imali bi sve, zato su i krenuli tako silovito na nas jer su znali da ako padne Hrvatska imaju sve, „velika srbija“ je tu. Dakle kada si Vulin i društvo naprave 100 godišnju rekapitulaciju nije im lako, izginulo ih je nekoliko milijuna da bi teritorijalno bili na pola manji nego krajem 1918.g., prije nego su se odlučili da idu po još preko Drine, zato on šizi, ne samo on.
Ahh, uzbudiše se us....koga svrbi taj se ćeše.
Taj "četnjasti" Vulin izgleda da sklopio "dvojni pakt" sa našim "ušastim". Isti su si broj! Živeli!!
...u nekim sitvacijama su ustaše i četnici surađivali....ništa novo...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ove naše bebe na vlasti ne znaju odgovoriti ovome zlu iz 90. Pašaluk se nemože pomiriti sa porazom. Imali su stotine aviona i cijelu JNA pa su popušili. Ima Franji, koji je pokido ove srboturke da napravimo još pet zračnih luka!