Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 117
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Reakcije
Povratak na članak

Vulin: Vučića će dočekati ustaše. Jandroković: Neka Vulin pazi što govori

To je zbog toga što Vučić ima hrabrosti reći da Srbi imaju svoje interese i da će Srbija braniti Srbe koji žive na prostoru Hrvatske, rekao je Vulin

Komentari 218

GO
goja
14:56 08.02.2018.

Ove naše bebe na vlasti ne znaju odgovoriti ovome zlu iz 90. Pašaluk se nemože pomiriti sa porazom. Imali su stotine aviona i cijelu JNA pa su popušili. Ima Franji, koji je pokido ove srboturke da napravimo još pet zračnih luka!

VL
DE
desperadikus
16:04 08.02.2018.

Ljudi na ulicama onako obuku crne uniforme nema tu nista lose.

VL
Avatar moravica
moravica
20:50 08.02.2018.

stvarno ste nepametni..ko jos slusa Vulina i njegove gluposti

VL
ON
ON
15:27 08.02.2018.

Srbija se već decenijama ako ne i stoljećima osjeća jako ugodno na bBalkanu.Prema nama se ponaša kao stariji brat.Koga je uvjek mogla koristiti i omalovažavati.Da bi dobili suverenost morali smo ratovati sa njima.Žrtava na pretek.Nas Srbija nas realno gledano višee nebi trebala zanimat,osim da imamo normalne odnose kao i sa ostalim susjedima.E tu sada idem na naš teren,u Hrvatsku.Sa kojim od susjeda mi imamo uređene odnose?Ni sa jednim susjedom.Ja sam mišljenja da bi mi trebali prvo riješiti naše untarnje probleme.Naša predsjednica puca od smijeha,od zadovoljstva radosti,neznam čega,a gdje god ode doživi fijasko.Ona kao nekakav lider ide u Tursku,mi još nismo saznali koji su razlozi njenog puta u Istambul.O rezultatima da ne govorimo.Predsjednica je dosada vlastima u Bosni,iks puta govori mi smo vaši prijatelji,mi vam želimo pomoći,rezultati su vidjeli razna hapšenja,problemi sa pelješkim mostom,hrvati koji tamo žive nikakvih prava.Vučića pozvati u Hrvatsku nije greška,ali je morala koordinirat sa vladom.I tu je ponovo napravila kardinalnu grešku.Ona bi pomirbu sa Srbima,za pomirbu trebaju dvije strane,to bi joj moglo kazati i dijete od 12 godina.Ponavljam,od Vučića i od Srbije neočekujem ništa ,ali od naših političara zahtjevam da ovu napačenu državu počnu voditit i vladati bolje.

VL
DU
duxnacije
16:06 08.02.2018.

Nije problem u četnicima nego u našoj vladi koja nezna odgovorit na ovakva vrijeđanja zajedno sa žutom koja je potrćko od amera!!!

VL
FA
fake
14:37 08.02.2018.

A dobro, na gluposti, mitove i srpske bajke vampirka vuje smo ionako naviki.Da je suprotno onda bi se iznenadili, ovako ne.Koji strah taj šišmiš ima od Hrvata.

VL
ZG
zg223
14:43 08.02.2018.

ko dolazi?

VL
TR
tramontana
16:33 08.02.2018.

Vučić šapje, a ovaj telali.

VL
GO
goja
15:26 08.02.2018.

U Srebrenici su srbijanske tajne službe inicirala napad na Vučića, pa bi ovi naši naivci mogli nasjesti na sličan scenario! Zlo od Vulina priprema teren!

VL
TR
trolokva
15:45 08.02.2018.

al su im ustase utjerale strah u kosti,boje ih se ko vraga crnog haha

VL
Avatar Mrki medvjed
Mrki medvjed
14:37 08.02.2018.

Vučića u Hrvatskoj mogu pokušati ubiti samo srpske tajne službe, a od strane Hrvatske ne prijeti mu nikakva opasnost, jer unutarnja previranja u Srbiji su prvenstveno srpski problem.

VL
DU
Deleted user
15:25 08.02.2018.

Vulin je politički glineni golub kojeg vučić ispucava kako bi Hrvati na njegove izjave iskaljili malo opravdane političke žuči , a onda,... onda se on pojavljuje kao razumni mirotvorac . Tko vas nezna skupo bi vas platio !!!!!!

VL
DU
Deleted user
15:20 08.02.2018.

Očito je da se ljudi boje! Kaj je je! U strahu su velike oči!

VL
Avatar Amfilohije von kradilofije
Amfilohije von kradilofije
14:45 08.02.2018.

Vulin čitao nešto historije samo pobrko lončiće .. Stjepana Radića su to svrbi sredili sve izokrenuo što je svojtveno svrbima

VL
Avatar Sveti_Stavim
Sveti_Stavim
15:02 08.02.2018.

Vučića treba dočekati u Glini u istoj prostoriji u kojoj je bio za vrijeme rata .

VL
PI
Pirat
14:36 08.02.2018.

Reptili...

VL
Avatar Musashi
Musashi
14:38 08.02.2018.

Šizi-šize a za sve su si sami krivi 20. stoljeće je bilo stoljeće dva velika imperijalistička rata u Europi u kojima je i Srbija igrala jednu od uloga, ne prisilno niti badava, sama se je gurala i pod stolom i za stolom tržila sa silama onog vremena, uglavnom za teritorijalne odreske susjednih zemalja. Uglavnom je glede toga teritorijalnog širenja i upravljanja drugima uspijevala, no masno ju je to ratovanje glede ljudstva, razaranja, stradanja… stajalo, ujedno su tim svojim talasanjem i nas povlačili u te ratove. Krajem 20. stojeća krenuli su u još jednu takvu avanturu da zaokruže i ostvare prije više od 100 godina započeto, ovaj puta je Hrvatska bila glavna meta i krenuli su na nas u stilu konačnog rješenja, međutim taj puta su najgadnije glede političko-teritorijalnog cilja popušili od Hrvata i to kada su već proslavili. Da je Hrvatska izgubila imali bi sve, zato su i krenuli tako silovito na nas jer su znali da ako padne Hrvatska imaju sve, „velika srbija“ je tu. Dakle kada si Vulin i društvo naprave 100 godišnju rekapitulaciju nije im lako, izginulo ih je nekoliko milijuna da bi teritorijalno bili na pola manji nego krajem 1918.g., prije nego su se odlučili da idu po još preko Drine, zato on šizi, ne samo on.

VL
SA
sani2
15:01 08.02.2018.

Ahh, uzbudiše se us....koga svrbi taj se ćeše.

VL
Avatar Časnik2
Časnik2
14:24 08.02.2018.

Taj "četnjasti" Vulin izgleda da sklopio "dvojni pakt" sa našim "ušastim". Isti su si broj! Živeli!!

VL
SE
sesvečan7
14:30 08.02.2018.

...u nekim sitvacijama su ustaše i četnici surađivali....ništa novo...

VL
« 1 2 3 4 5 6 7 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.