Vulin: Vučića će dočekati ustaše. Jandroković: Neka Vulin pazi što govori
To je zbog toga što Vučić ima hrabrosti reći da Srbi imaju svoje interese i da će Srbija braniti Srbe koji žive na prostoru Hrvatske, rekao je Vulin
Komentari 218
Jel vi mislite da nas hrvate boli k... za vucica. On treba doci u HR , bez obzira sto sam i ja ratu ostao bez oca i mi smo ga duzni primiti kao predsjednika jedne drzave, a osobno me za njega boli k..
Lakoča komuniciranja u ovome slučaju , vodećih ljudi dviju država , fascinira samo diktatima, iliti traženjima iz tragične prošlosti , koju su oba naroda platila tisućama žrtava. Nemože domaćin pozivati u goste one koji nisu dobro došli, koje svi članovii članovi obitelji-- Hrvatska, ne cijene : niti da im obeća ručak , svenajbolje iz domaće kuhinje, a na trpezi poslaže nekakvu kompoziciju od nekvalitetnih namirnica. Takodjer, gost koji postavlja uvjete domaćinu, i koji je siguran da ih domaćin neće moći ispuniti, ne dolazi u dobroj volji. Svi ti vodeći , i na jednoj i na drugoj strani , kad repliciraju , iskazuju totalnu amneziju , ne samo na dogadjanja iz prošlosti , već i iz dogadjanja sad. Jer govoriti da danas ovdje i tamo nema , ili nije bilo Kvislinga, pa nastojati broj žrtava krajnje minimanizirati van svake je pameti. Puno puta sam se pitao: zašto ti ljudi prave račun bez krčmara , kad je on to davno izračunao, dobro naplatio. Pune su svjetske arhive povijesnih dokumenata iz svih ratova. U njih se može ući, pročitati i prepisati pa dokumentirati , a ne falsificirati . Medjutim istraživaći , neki , falsificiraju. Falsifikatori debelo naplačuju te svoje laži uvijek kad je najpogodnije vrijeme , kad od njih to zatraže narebodavci. A narebodavci tempiraju vrijeme i prostor gdje i kad će vijest odjeknuti kao bomba. Oni su uvijek iz samoga vrha vlasti: da nije tako bi li se iz Bgd prolamao glas da će Vučića i kolege mu na zagrebačkim ulic
Najveće zlo hrvatskim srbima su i naneli takvi kao vučić, tu pomoć koju spominje su demonstrirali 91. Kada su ih nahuškali na Hrvate a ostalo znamo što i kako se dogodilo.
Teško se oteti dojmu da je ovaj posjet Vučića izravna direktiva neke od velikih svjetskih sila prema našim vlastodršcima. Vučić naime ničime ne opravdava poziv za posjet Hrvatskoj i nije ispunio nikakve preduvjete za to. Svi želimo vidjeti vrijeme kadaa će se stanje normalizirati na način kako se normaliziralo između Francuske i Njemačke. Ova potonja je za razliku od Srbije učinila ozbiljne korake u smjeru iskupljenja, normalizacije i iskreno tražila oprost; tu su plaćanje ratne štete, denacifikacija, programi protiv neonacizma, spomenici i pijetet, Konrad Adenauer i klanjanje pred žrtvama i isprike. Ničega od toga nema u Srbiji, oni nisu demontirali Miloševićevu politiku koja je prouzročila svo zlo 90-ih a kamoli platili ratnu odštetu, molili za oprost i sl.
Nekako mi se nadam da Vučić neće doputovati u Zagreb. Razumjem namjere naše predsjednice Kolinde Grabar Kitarović ali svakako mislim da se osoba kao ona koja je bila visoka dužnosnica NATO saveza i koja je zapovjednica pobjedničke Hrvatske vojske nema šta susretati s ovim priprostim likom. Ministrima Damiru Krstičeviću i Tomi Medvedu je sigurno muka od pomisli kakav neodgojeni prostak bi trebao doći. Mislim da u Srbiji ima puno pristojnih ljudi koji bi posjet Hrvatskoj odradili na visini, ali njihov narod radije bira likove kao Vučić.
ako ce netko pucati na njega, onda njegovi, oni to tako rjesavaju
Kada bismo imali bar jednog ustasu da stane pred njih cela srpsku hrabru delegaciju na celu sa cetnikom bi begala da ih nitko do Soluna ne bi stigao !!!!
iz ovih događaja, sasvim je jasno kako ovim prostorima i dalje vlada klika ex-yu sustava. drugačije maske ali iste ekipe.. dakle, potvrda ovog navoda biti će iskazan kroz mogući ulazak srbije u eu, a uz ostanak rh u istoj. dakle, pod istom kapom stara ekipica.
Vi ste galksne godine iza nas.Europa se mora pitati skime ima posla .
Taj Vulin tko je toga uopste uzeo u politiku, taj je cak i za Srbiju sramota.Dok Srbija ima takve"politicare" nikad nece u EU.
Mislim da je Vulin ovaj puta u pravu, ...naime šuška se i o smaknuću, ...pa brijem da će obavještajne službe obiju republika savjetovati svoje predsjednike da odgode posjet..., do promjene vlasti, naravno...
Kreme slušao Josipovića!
Jandroković će ih razvaliti ko stare kante kad ih ulovi na samo bez kamera.Opasan tip.Jeza me lovi od njegovog pogleda hladnokrvnog ubojice.
Dok su tamo radikali iz devedesetih na vlasti neće biti mira jer oni nemogu preboliti poraze u kojima su i sami učestvovali i najbolje bi bilo podignuti visoku ogradu na ono malo granice koju imamo sa njima.
ma znao sam da vecercnji i 24sata, ili casa, imaju jednog te istog vlasnika,,))) a ja se pitam otkud navala vjesti iz srbije u tzv hrvatskim medijima,,))))))pa kog uopce zanima sta ovi drugovi cetnici pricaju i sta se "desava" preko?cudi me da nisu trazili da se u hr posebno stampaju novine na cirilici za pripadnike srpske manjine i da im se iste donose svakodnevno na kucni prag..
u vladi i politickom vrhu RH . nema nikog koji bi barem znao cetnickoj zgadiji pod nos prostrti presudu suda u den Haagu , kamo li tom notornom smradu zabraniti kao persona non grata izlasksa van turskog pasaluka.
Ovo je za svaku osudu bilo bi dobro da sabor donese odluku kojom bi zabranio predsjednici da kreira vanjsku politiku , zakonodavac je sabor i on preko premijera i ministara kreira Hrvatske interese i odnose sa drugim državama , too nije posao za predsjednicu ili predsjednika , to nije posao za glumatanje i skupljanje političkih poena vanjsku politiku ne smije kreirati predsjednik i negov ured .
Kamo sreće da ga sačekali, pa da završimo i to četničko pitanje.
Ovaj bi zbog izjava koje je izjavljivao i radio po Hrvatskoj 95-te bio uhapšen da je to radio protiv recimo Amerike Francuske i drugih normalnih država, a u Hrvatskoj takvi nama drže lekcije bože sačuvaj.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Meni je uvjek bilo cudno da ljudi sa imenima kao Vulin,Seselj,Pupovac,Uzelac i slicni, uvjek glume da su veci srbi od onih kao Jovanovic,Djokovic,Nikolic,Milosevic.