Vučić o mentalitetu naroda regije: Susjed je neprijatelj, a udaljeni dio svijeta prijatelj
"Mi Srbi i vi Hrvati, Bošnjaci, Crnogorci, Albanci i Makedonci, zajedno možemo planine pomjerati, ne praveći nikakve nove Jugoslavije, ali radeći zajedno i boreći se zajedno za bolje sutra naših siromašnih građana"
Komentari 136
jesu se izljubili?
Opet Serbian majstori pretjerivanja. Pet tona cevapa na 5ooo uzvanika? Pa to ti je kila po svakome. Pa ni u mojoj mladosti, prije nekih 70 ljeta u mojoj brdovitoj Bosni nisam bio u stanju pojesti jednu kilu cevapa. Samo ovdjee se pitam jesu li to Serbianci uzvali samo Ruse kad je toliko rakije i cevapa. Ako date samo deset secundi po osobi trebalo bi slvljeniku 13 casova samo za pozdrave. Ako dodate i poljupce kud bi to odvelo, jos ako se objasni da ako se Serbin ljubi on to cini tri puta, tek toliko da se zna da on ne laze, koliko b i to jos trajalo. Imaju Serbijanci smisla za komediju.
Morali su dekolte zabraniti da ugojena ne ukrade šou svojim tromorsko-trorječnim poprsjem.
Nigdje ne vidim kakšni je to posebni dar za gospoju Vučić - jel morti zlatni hrvatski grb >;-))
Evo i ova vasa, Boze sacuvaj. Taman su jedno za drugo.
Maminjo neka malo zapiva u toplessu ☺
Slovenci i srbi nemogu izdat hrvatsku. ..a kolinda može....i to više puta dnevno!
En ti miša, koja royal roza nijansa. Paše uz Vučićku i njenu dekoltiranu opravu (protokolu unatoč) a la Marija Terezija.
vučić je kao političar dosta napredovao. shvatio je srpske pogreške u ratu. realan je. pomirljiv je i vuče srbiju k njemačkoj i francuskoj. to je dobro za hrvatsku
to se zove bal vampira sve je protokolu vampirskih balova poslije cevapa ispijanje krvi na slamcicu ,.sva bosna je prisutna drago mi da nema zagoraca na tom balu
Kolinda tvoja sramota na odlazak na ovo... nečep vidjeti drugi mandat. Budi sigurna, i zabilježi si ovaj datum na kalendaru...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
morala sam otici,doma je mi dosadno,a na faksu nemam trenutno nikakve obveze