Vučić o mentalitetu naroda regije: Susjed je neprijatelj, a udaljeni dio svijeta prijatelj
"Mi Srbi i vi Hrvati, Bošnjaci, Crnogorci, Albanci i Makedonci, zajedno možemo planine pomjerati, ne praveći nikakve nove Jugoslavije, ali radeći zajedno i boreći se zajedno za bolje sutra naših siromašnih građana"
Komentari 136
Da se ljube dva puta, a ne tri, ljubljenje ne bi bilo zabranjeno. To je, pored lezbače, još jedan signal približavanja "zapadnim vrijednostima" :)
Ako susjed dodje s tenkovima u tovju drzavu, sto bi to trebao biti nego neprijatelj? I ako se obranis, a on ne priznaju nikakvu krivnju nego svakom prilikom tene optuzava, sto bi onda trebao biti nego neprijatelj?!
Srbi se ne mogu pomiriti da Jugoslavije, u kojoj su oni vodili glavnu riječ, jednostavno više nema. Navikli su bili na to, pa sada pate od silne želje za vlašću i vodstvom među narodima. Njihovo stalno spominjanje drugih južnoslavenskih naroda i svaki put tek nakon Srba, jasno daje do znanja da ih opet zanima dominacija.
U ekipu za "pomicanje planina" g. Vučić je, ne znam zašto, zaboravio uvrstiti Slovence. A, glede njegovog toliko spominjanog Balkana, neki dan smo u Bruxellesu vidjeli istaknute zastave svih šest balkanskih država: Albanije, Bosne i Hercegovine, Crne Gore, Kosova, Makedonije i Srbije.
Dobro da josipović više nije predsjednik, ne znam kako bi on podnio situaciju da ne može poletjeti vučiću u zagrljaj i izljubiti ga 3 puta.
Susjedi su ti neprijatelji zato jer si ih sve po redu napao!
gospodo hrvati...da li vam je sad jasno koliko ste vi sretni...imati ovako nekoga ...ne moze biti gore...parada pijanstva i kica...i poznata cura u crvenom...do juce bi ubijao 100 muslimana...dizao bune po hrvatskoj..ma gori ste vi koji saljete svoje izaslanike....imate li imalo dostojanstva vi hrvati i vi muslimani
Vučiću natekla usta od silnog laganja! Do jučer je htjeo veliku srbiju,zaspao nas granatama a sad najednom naš prijatelj! Moš mislit!
VL malo vas loži da bi vi čitali vise njihove vesti. U Srbiji(predpostavljam da je tako i kod vas) postoji pravilo da ne mozeš uci u sud, opstinu ili bilo koju drzavnu ustanovu neprikladno odeven. Nece te pustiti portiri da uđes ako su ti pantalone ili suknja iznad kolena. Majice na bretele ili tregere ne dolaze u obzir. Japanke,borolete takodjer. Samim tim se podrazumeva da takvim pravilima podleze i inaguracija presednika. Drugo nije retko da se neki drzavnik napije ne poznajuci domacu rakiju.
Vučić o mentalitetu naroda regije: Susjed je neprijatelj, a udaljeni dio svijeta prijatelj, da odavno poznato kako funkcionira ljudski "slabo um kod sirotinje" Ako si bogat i jak ne tvrdim i pametan onda ti je neprijatelj u Koreji u Vijetnamuamu u Sibiru u Iranu i Siriji i Libiji Turskoj - jednostavno gdje god si zamisliš umisliš za-želiš !??? Pa čak i islamistićka teroristička država""" koja nema glavnog grada koja nema granice koja nema jednog predstavnika u svijetu i koja nema jednog saveznika u svjetu koja nema jednog jedinog zrakoplova tenka ili svoje bolnice ! Koja nije priznata niti od jednog jedinog stranca osim Amerikanca koji priznaju njihovo postojanje do uništenja .
Izbor odjeve bi se mogao opisati sa "naporno do bola". Pa od onoga oci bole.
voljela bi i da je moj prijatelj ,sponzor i domuljub mamic zdravko sa mnom na inauguraciji
Kazu bice 6 tona cevapa za 5000 zvanica .Bilo bi dosta i 2t. ali dolazi kokolinda pa su pojacali.
govor teoretski nije loš, da je došao iz usta nekog nezagađenog lošim djelima u prošlosti. Ovako na jedno uho unutra na drugo van. Isti taj čovjek i ekipa nedavno su vrijeđali Hrvatsku otvoreno. Ova je predstava za svijet, u kojoj sudjeluje i naša predsjednica
postavlja se pitanje kome vise vjerovat,poslije batina niko nikom ne vjeruje i kako dalje ,svi postavljaju svima klipove ljudi se pretvorili u vampire jedino nas moze spasiti elementarna nepogoda
Ona je bila i u bijeloj kući. Ili pred... Hrvatska bi mogla i bez predsjednika,
Jadne Srpkinje drugo nista ni ne znaju nego izbacivat sise i guzice. Ovo ce ih dotuci.
Pa šta bi ova zemlja bez mamića i kolinde ? Ko prst i nokat.
divni i dirljivi komemtari a i nasmijati se može
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Čovjek ne bi nikakv nove Jugoslavije ali bi zajedno sa austrijskim policajcima osiguravao zajedničku granicu?????