Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 168
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Inauguracija u Beogradu
Povratak na članak

Vučić o mentalitetu naroda regije: Susjed je neprijatelj, a udaljeni dio svijeta prijatelj

"Mi Srbi i vi Hrvati, Bošnjaci, Crnogorci, Albanci i Makedonci, zajedno možemo planine pomjerati, ne praveći nikakve nove Jugoslavije, ali radeći zajedno i boreći se zajedno za bolje sutra naših siromašnih građana"

Komentari 136

DU
Deleted user
07:33 24.06.2017.

Čovjek ne bi nikakv nove Jugoslavije ali bi zajedno sa austrijskim policajcima osiguravao zajedničku granicu?????

VL
Avatar Proleter
Proleter
11:19 23.06.2017.

Da se ljube dva puta, a ne tri, ljubljenje ne bi bilo zabranjeno. To je, pored lezbače, još jedan signal približavanja "zapadnim vrijednostima" :)

VL
DU
Deleted user
11:11 24.06.2017.

Ako susjed dodje s tenkovima u tovju drzavu, sto bi to trebao biti nego neprijatelj? I ako se obranis, a on ne priznaju nikakvu krivnju nego svakom prilikom tene optuzava, sto bi onda trebao biti nego neprijatelj?!

VL
NI
nik83
07:07 24.06.2017.

Srbi se ne mogu pomiriti da Jugoslavije, u kojoj su oni vodili glavnu riječ, jednostavno više nema. Navikli su bili na to, pa sada pate od silne želje za vlašću i vodstvom među narodima. Njihovo stalno spominjanje drugih južnoslavenskih naroda i svaki put tek nakon Srba, jasno daje do znanja da ih opet zanima dominacija.

VL
ŠO
Šokac1
18:04 24.06.2017.

U ekipu za "pomicanje planina" g. Vučić je, ne znam zašto, zaboravio uvrstiti Slovence. A, glede njegovog toliko spominjanog Balkana, neki dan smo u Bruxellesu vidjeli istaknute zastave svih šest balkanskih država: Albanije, Bosne i Hercegovine, Crne Gore, Kosova, Makedonije i Srbije.

VL
NI
Nikomah95
11:14 23.06.2017.

Dobro da josipović više nije predsjednik, ne znam kako bi on podnio situaciju da ne može poletjeti vučiću u zagrljaj i izljubiti ga 3 puta.

VL
LE
lenger
17:55 24.06.2017.

Susjedi su ti neprijatelji zato jer si ih sve po redu napao!

VL
Avatar moravica
moravica
10:11 24.06.2017.

gospodo hrvati...da li vam je sad jasno koliko ste vi sretni...imati ovako nekoga ...ne moze biti gore...parada pijanstva i kica...i poznata cura u crvenom...do juce bi ubijao 100 muslimana...dizao bune po hrvatskoj..ma gori ste vi koji saljete svoje izaslanike....imate li imalo dostojanstva vi hrvati i vi muslimani

VL
CE
centirion
02:34 25.06.2017.

Vučiću natekla usta od silnog laganja! Do jučer je htjeo veliku srbiju,zaspao nas granatama a sad najednom naš prijatelj! Moš mislit!

VL
Avatar Beograđaninn
Beograđaninn
14:01 23.06.2017.

VL malo vas loži da bi vi čitali vise njihove vesti. U Srbiji(predpostavljam da je tako i kod vas) postoji pravilo da ne mozeš uci u sud, opstinu ili bilo koju drzavnu ustanovu neprikladno odeven. Nece te pustiti portiri da uđes ako su ti pantalone ili suknja iznad kolena. Majice na bretele ili tregere ne dolaze u obzir. Japanke,borolete takodjer. Samim tim se podrazumeva da takvim pravilima podleze i inaguracija presednika. Drugo nije retko da se neki drzavnik napije ne poznajuci domacu rakiju.

VL
MX
Mister X
10:13 24.06.2017.

Vučić o mentalitetu naroda regije: Susjed je neprijatelj, a udaljeni dio svijeta prijatelj, da odavno poznato kako funkcionira ljudski "slabo um kod sirotinje" Ako si bogat i jak ne tvrdim i pametan onda ti je neprijatelj u Koreji u Vijetnamuamu u Sibiru u Iranu i Siriji i Libiji Turskoj - jednostavno gdje god si zamisliš umisliš za-želiš !??? Pa čak i islamistićka teroristička država""" koja nema glavnog grada koja nema granice koja nema jednog predstavnika u svijetu i koja nema jednog saveznika u svjetu koja nema jednog jedinog zrakoplova tenka ili svoje bolnice ! Koja nije priznata niti od jednog jedinog stranca osim Amerikanca koji priznaju njihovo postojanje do uništenja .

VL
DI
Diesel
20:42 23.06.2017.

Izbor odjeve bi se mogao opisati sa "naporno do bola". Pa od onoga oci bole.

VL
Avatar Pop.košič
Pop.košič
12:48 23.06.2017.

voljela bi i da je moj prijatelj ,sponzor i domuljub mamic zdravko sa mnom na inauguraciji

VL
PV
pvidosavljevic70
11:34 23.06.2017.

Kazu bice 6 tona cevapa za 5000 zvanica .Bilo bi dosta i 2t. ali dolazi kokolinda pa su pojacali.

VL
NA
narod1
11:53 24.06.2017.

govor teoretski nije loš, da je došao iz usta nekog nezagađenog lošim djelima u prošlosti. Ovako na jedno uho unutra na drugo van. Isti taj čovjek i ekipa nedavno su vrijeđali Hrvatsku otvoreno. Ova je predstava za svijet, u kojoj sudjeluje i naša predsjednica

VL
DU
Deleted user
10:31 24.06.2017.

postavlja se pitanje kome vise vjerovat,poslije batina niko nikom ne vjeruje i kako dalje ,svi postavljaju svima klipove ljudi se pretvorili u vampire jedino nas moze spasiti elementarna nepogoda

VL
DU
Deleted user
20:16 23.06.2017.

Ona je bila i u bijeloj kući. Ili pred... Hrvatska bi mogla i bez predsjednika,

VL
MA
malala
12:41 23.06.2017.

Jadne Srpkinje drugo nista ni ne znaju nego izbacivat sise i guzice. Ovo ce ih dotuci.

VL
BI
binki
20:22 23.06.2017.

Pa šta bi ova zemlja bez mamića i kolinde ? Ko prst i nokat.

VL
DU
Deleted user
21:39 23.06.2017.

divni i dirljivi komemtari a i nasmijati se može

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.