Ne valja se bahatiti: Igrači Reala se odjavili iz hotela pa izgubili utakmicu, morali su se vratiti
Pokunjeni, morali su se vratiti u isti onaj hotel iz kojeg su se odjavili, a tu situaciju iskoristio je vlasnik Hapoela Ofer Yannay koji je tu priču potkrijepljenu fotografijom objavio na svom profilu na X-u