Razumiju li naši diplomati da položaj Hrvata u Srbiji nije isti kao položaj Hrvata u Austriji
Pitanje za veleposlanika Biščevića i hrvatsku diplomaciju: zašto još nema zajamčenih mandata za predstavnike Hrvata u srbijanskom parlamentu? Zašto nema reciprociteta glede delegiranja Srba u Saboru RH?