Zagreb uvjerljivo dobio Dubravu, Horvat i Vuglač postigli polovicu golova

Zlatko Horvat
25.04.2014.
u 22:27

Najbolji u redovima Croatia osiguranje Zagreba bio je kapetan Zlatko Horvat sa deset golova, dok je gol manje postigao desni vanjski Mario Vuglač.

Rukometaši Croatia osiguranje Zagreba svladali su ekipu Dubrave rezultatom 38:27 (18:14) u sklopu drugog kola Lige za prvaka prvenstva Hrvatske. Pred 500-tinjak gledatelja u Kutiji šibica igrači Borisa Dvoršeka vodili su od prve do posljednje minute, te nakon Varaždina u prvom kolu upisali još jednu uvjerljivu domaću pobjedu.

Najbolji u redovima Croatia osiguranje Zagreba bio je kapetan Zlatko Horvat sa deset golova, dok je gol manje postigao desni vanjski Mario Vuglač. Po četiri gola dodali su Josip Šandrk i imenjak mu Valčić, dok je tri gola upisao Lovro Šprem. Ivan Stevanović branio je 50-ak minuta i pritom skupio 11 obrana, dok je u posljednjih sedam minuta mladi Matej Mudrinjak upisao dvije obrane.

Kod Dubrave se istaknuo Zagrebov igrač na posudbi Bruno Butorac koji je na poziciji desnog vanjskog upisao sedam pogodaka. Gol manje je postigao Marko Punčec, dok su svaki po tri gola dali Domagoj Pavlović i Ivan Dumenčić. Domagoj Grahovac je skupio 10 obrana za 45 minuta provedenih na golu, dok je mladi David Heningman u posljednjih četvrt sata skupio dvije obrane.

Rukometaši Croatia osiguranje Zagreba u utorak gostuju u Poreču gdje će protiv istoimenog rukometnog kluba odigrati utakmicu trećeg kola Lige za prvaka prvenstva Hrvatske.

CO Zagreb: Stevanović 11 obrana,Mudrinjak 2 obrane; Mihić, Brozović 2, Matulić 2, Šprem 3, Šebetić 1, Horvat 10, Šušnja 1, Šandrk 4, J. Valčić 4, T. Valčić, Obranović 2, Radoš, Vuglač 9, Kovačević

Dubrava: Grahovac 10 obrana, Heningman 2 obrane, Badžek; Kelemen 1, Vinković 3, Škopić 2, Butorac 7, Kljajić 1, Vida 1, Pavlović 3, Dumenčić 3, Maričić, Punčec 6, Tomas, Mihaljević