Vaterpolisti Mladosti poravnali, odlučujuća utakmica 26. svibnja

Dubrovnik:  Jug Adriatic osiguranje i Mladost u završnici Prvenstva Hrvatske
Grgo Jelavic/PIXSELL
22.05.2021.
u 23:33

Kod Mladosti najefikasniji je bio Josip Vrlić sa tri pogotka, a Cosmin Radu, Lovre Miloš, Luka Bukić i Ante Visković zabili su po dva gola, a Marin Dašić jedan. Ekipu Juga predvodili su Loren Fatović i Filip Kržić sa po dva gola.

Iako su gubili 0-2 u finalu doigravanja za prvaka Hrvatske, vaterpolisti zagrebačke Mladosti uspjeli su poravnati na 2-2 u pobjedama nakon što su u subotu na svom bazenu svladali dubrovački Jug AO sa 12-8 (1-3, 5-1, 3-1, 3-3).

Gosti su bolje krenuli i dobili su prvu četvrtinu 3-1, ali u drugu i treću dionicu Mladostaši su dobili sa 8-2 , te su u posljednju četvrtinu ušli sa četiri gola prednosti.

Peta odlučujuća utakmica na rasporedu je 26. svibnja u Dubrovniku.