Autori: Hina, Marko Pavić
LIGA PRVAKA

Sjajni Nikola Vlašić srušio veliki Real! Modrić ušao s klupe

02.10.2018. u 22:57

Najveće iznenađenje 2. kola Lige prvaka dogodilo se u Moskvi gdje je CSKA srušio europskog prvaka Real Madrid s 1:0, a pobjednički gol zabio je Nikola Vlašić već u 2. minuti.

Vlašić je nakon gola i asistencije u 1. kolu Plzenu, ubilježio još jedan gol u Ligi prvaka koji će pamiti cijeli život.

Splićanin je u drugoj minuti iskoristio pogrešku Kroosa i preciznim udarcem probio Navasa za veliku pobjedu

Real je napadao cijelo vrijeme, pogodili su dvije vratnice, gredu i imali puno prilika, ali nisu uspjeli zabiti ruskom reprezentativnom golmanu Akinfejevu, koji je isključen u 95. minuti zbog prigovora.

Luka Modrić je susret počeo na klupi, ušao je u 58. minuti, a tri minute prije kraja je i on propustio veliku priliku.

U drugoj utakmici ove skupine Roma je s čak 5:0 slavila na Olimpicu protiv Viktorije Plzen, a tri gola Česima je zabio Edin Džeko