Juventus razbio Young Boyse, City se spasio u 87. minuti

Juventus bez Ronalda i s Mandžukićem upisao svoju drugu pobjedu u Ligi prvaka.
02. listopada 2018. u 20:45 9 komentara 8542 prikaza
Paolo Dybala
Pogledajte galeriju 1/6

U skupini H talijanski prvak Juventus je, bez kažnjenog Cristiana Ronalda, kod kuće svladao švicarski Young Boys s 3-0, te ima maksimalni učinak. Trostruki strijelac bio je Paulo Dybala (5, 33, 69).

Ronaldo NAPADAČ JUVENTUSA Pogledajte lice Cristiana Ronalda dok su njegovi suigrači razbijali Young Boyse

Treći gol pao je u 69. minuti. Mario Mandžukić je ubacio na drugu stativu, a Cuadrado je loptu proslijedio do Dybale koji lakoćom trese mrežu. Mandžukić je izašao iz igre u 78. minuti.

Ronaldo je morao odraditi utakmicu kazne zbog isključenja u prvom kolu, kada je Juve na gostovanju pobijedio Valenciju sa 2-0. Manchester United u drugom susretu ove skupine dočekuje Valenciju (21 sat).

U drugom kolu skupine F Lige prvaka Hoffenheim je u utorak na domaćem terenu protiv favoriziranog Manchester Cityja izgubio sa 1-2.

Nikola Vlašić Ivan Strinić Nikola Kalinić Luka Modrić Marcelo Brozović ČEKA IH U LP-u Mladi Hrvat želi srušiti Modrića i Real, a poslao poruku i Daliću

Hoffenheim je poveo već u prvoj minuti pogotkom Ishaka Belfodila. No, Manchester City je brzo odgovorio, Sergio Agüero u 8. minuti pogađa za 1-1. Pobjedu Cityju donio je David Silva u 87. minuti. Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić igrao je od 54. minute za Hoffenheim.

U drugom susretu ove skupine Lyon, koji je u prvom kolu šokirao Manchester City pobijedivši na Etihadu 2-1, dočekuje Šahtar Doneck.

Financije
Ja sam PMP
Znate li što je PMP i zašto se u svijetu smatra zlatnim standardom?
Drugo kolo LP-a, 18:55, Torino, Italija
Juventus Dybala 5', 34', 69'
3
0
Young Boys
  • KRAJ

Kraj utakmice! Juventus je apsolutno dominirao cijelim susretom, a Paolo Dybala je zabio hattrick.

• 88'

Moise Kean je došao do odbijene lopte malo izvan šesnaesterca, ali mu je šut blokiran.

• 80'

Mohamed Aly Camara u vrlo kratkom vremenu dobiva drugi žuti karton zbog grubog prekršaja nad Paulom Dybalom te zbog toga napušta igru.

• 78'

Iz igre izlazi Mario Mandžukić, a u igru ulazi Moise Kean.

• 75'

Požutio je i Mohamed Aly Camara zbog preoštrog starta.

• 74'

Još jedna polu šansa za Young Boyse. Sandro Lauper je pucao po golu s ruba šesnaesterca, ali Szczesny to lagano brani.

• 69'

Dybala ipak postiže svoj hattrick! Nakon prekrasne momčadske akcije Argentinac s tri metra lagano zabija svoj treći pogodak.

• 61'

Šansa za Young Boyse! Guillaume Hoarau je ispratio centaršut, ali mu je udarac s ruba šestnaesterca blokiran.

• 55'

Miralem Pjanić pokušao je zabiti gol jakim udarcim izvan šesnaesterca, ali mu je golman obranio udarac.

• 48'

Kakva prilika! Paulo Dybala je imao čistu šansu za zabiti svoj treći pogodak, ali je pogodio lijevu stativu. U nastavku akcije mu je golman obranio drugi pokušaj.

• 46'

Dvije zamjene. Na klupi Young Boysa je ostao Sanogo, a u igru ušao Lauper. Kod Juventusa je igru napustio Matuidi, a u igru ušao Emre Can.

• POLUVRIJEME

Kraj je prvog poluvremena. Paulo Dybala zabio je dva pogotka, a Juventus apsolutno dominira utakmicom.

• 45'

Igrat će se jedna minuta sudačke nadoknade.

• 43'

Federico Bernardeschi pokušao je iz slobodnog udarca, ali je njegov šut otišao visoko iznad vratnice.

• 42'

Sekou Sanogo Junior je kažnjen žutim akrtonom zbog preoštrog starta.

• 37'

Sekou Sanogo Junior je došao do lopte nakon odbijanca i pucao s distance. Nakon dugo vremena Young Boysi su uputili udarac prema golu Juventusa.

• 34'

Paulo Dybala zabija svoj drugi pogodak. Argentinac iskorištava odbijanac i zakucava loptu nisko po sredini gola.

• 24'

Leon Bertone je preoštro startao i dobio prvi žuti karton na utakmici.

• 19'

Paulo Dybala pokušao je zabiti svoj drugi pogodak. Bernardeschi mu je prekrasno dodao loptu, ali je Dybala pucao svom snagom po sredini gola. Golman je to lagano obranio.

• 15'

Federico Bernardeschi pokušao je, nakon što je primio preciznu loptu, zabiti pogodak s ruba šesnaesterca, ali brani to Von Ballmoos.

• 10'

Prva prilika za Young Boyse. Sulejmani je probio po lijevoj strani, ali nitko od njegovih suigrača nije bio na povratnoj lopti.

• 7'

Izjednačio je Manchester City. Gol za "Građane" zabio je Sergio Aguero.

• 5'

Poveo je Juventus! Bonucci je prebacio gotovo cijeli teren i pronašao Paula Dybalu koji je zabio prekrasan pogodak.

• 2'

Hoffenheim je poveo protiv Manchester Cityja već u drugoj minuti. Ishak Belfodil gura loptu iza golmanovih leđa!

• 1'

Počela je utakmica!

• U 18:55 susrest će se i Hoffenheim i Manchester City. Andrej Kramarić neće započeti utakmicu u prvih 11.

• Igrači Juventusa izlaze na zagrijavanje.

• SASTAVI

Ovo su sastavi Juventusa i Young Boysa.

• Mandžo u sastavu

Poznati su i sastavi. Mario Mandžukić igra od prve minute, a Cristiana Ronaldo neće biti u sastavu zbog crvenog kartona kojeg je dobio u prošlom kolu.

• Ovo je skupina H u kojoj su još Manchester United i Valencia. Poredak: Manchester United 3, Juventus 3, Valencia 0, Young Boys 0.

• U drugom kolu Lige prvaka susrest će se Juventus i švicarski Young Boys.