BiH dugo vodila pa na kraju jedva izvukla bod protiv opasne Kanade (Kanada - BiH 1:1)
Utakmicu Kanade i Bosne i Hercegovine mogli ste u tekstualnom prijenosu na portalu Večernjeg lista od 21:00.
Komentari 50
Naprijed BiH! Tema bi bila top da komentator nije toliko iritantan...
Ne mogu vjerovati da VL podrzava kanadu..da tonu ladje zmajeva...malo sutra.
Ajmo Bosno Bosno Bosno ajmo Ercegovino... "Laž" je da Bosna vodi 1;0.
Mozda bi se netko mogao opravdano žaliti što Velika Britanija zbog nekih povijesnih, tradicionalnih razloga ima dvije izabrane vrste na ovom SP-u, Englesku i Škotsku, ali ne i mi Hrvati. Nekadašnja NDH zastupljena je s dva predstavništva, a ono alternativno, Bosna i Hercegovina, vodi protiv Kanade. 🇧🇦💪🇭🇷
Ajmo Zmajevi
Dat ce bosna jos kojega. Viki komentator ima krestav iritirajuci glas
Ne razumijem kako je Kanada toliko ispred na FIFA ljestvici. Bosna će ih namazati na paštetu.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Izbornik BiH Srbin, gol zabio Srbin, na golu sve branio golman Srbin. Bravo BiH...