BiH dugo vodila pa na kraju jedva izvukla bod protiv opasne Kanade (Kanada - BiH 1:1)
Utakmicu Kanade i Bosne i Hercegovine mogli ste u tekstualnom prijenosu na portalu Večernjeg lista od 21:00.
Komentari 50
Naši portali puni pozitive za tzv. BiH reprezentaciju. Za Hrvatsku ipak manje. Pitam se zašto.
Za Bosnu samo ako je u sastavu Hrvatske.
nevjerojatno, cjeli stadion pun bh navijača! toliko o vjerodostojnosti.
Engleska-Turska 1:1
Kanadjani su odigrali jako dobro, fizicki su bili dosta jaci od Zmajeva
BiH sretno i spretno do boda. Osim borbenosti i zalaganja nisu puno pokazali, jer tu ipak nema nekog velikog nogometnog kvaliteta. Zato s ovim rezultatom mogu biti prezadovoljni.
Ono kad na hrvatskoj javnoj televiziji govore “cooling break” 🙉
Komentator Viki Ivanović otvoreno navija za BIH. Sramota! Komentator treba biti neutralan. Let's go Canada!
Ajmo Kanađani,gazi gubu!
Canada rules
Dabogda sve izgubili.
BIH neka bude sretna što je izvukla bod. Iz svojeg šesnaesterca teško se može dati gol protivniku ... .
Drugo poluvrijeme Bosanci energetski pali, nemaju kondicije, Balkan Grill radi svoje
Vruće mi je.Trebam nekoga da me rashladi.
Kad bi i mi protiv Engleza izvukli 1:1, bilo bi jako dobro..
Utakmica je bila lipa za pogledati
bosanci čvrsti i nabrijani
Paradoks je , da su najvise protiv BIH oni kojim je DNA iz Bosne ... ha ha..kladim se samo neka naprave test.
Naprijed BIH!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
očekuje se oko 30 tisuća navijača BiH.? Pa gdje su?