Naslovnica Sport HNL

Dinamo uvjerljiv protiv Lokomotive, Soudani zabio hat-trick

Soudani je bio junak pobjede Dinama nad Lokomotivom
27. kolovoza 2017. u 20:48 15 komentara 3048 prikaza

Dinamo se nakon šokantnog ispadanja iz Europe od Skenderbeua okrenuo prema HNL-u u kojem mu je sada prioritet povratak naslova. Modri su u sedmom kolu slavili na gostovanju kod Lokomotive s 3:0, a sva je tri pogotka zabio Soudani.

Ivan Santini HRVATSKA REPREZENTACIJA Ante Čačić u zadnji čas pozvao novo ime za Kosovo i Tursku

Dinamo je u vodstvo u Kranjčevićevoj stigao u 30. minuti. Moro je lijepo proigrao Soudanija, a napadač Dinama sa 16 metara tukao isprve i svladao Šempera.

1 / 11

Alžirac je na 2:0 povisio u 61. minuti. Antolić je ubacio iz prekida, lopta se odbijala po petercu Lokomotive, a onda ju je dočekao Soudani i iz blizine pospremio u mrežu.

U 71. minuti Olmo je lijepo proigrao Soudanija koji je izbio sam pred Šempera i prebacio ga za konačnih 3:0.

Dinamo je vodeća momčad sa 19 bodova, dok je Lokomotiva na osmom mjestu s četiri boda.

Hrvatska - Nikola Kalinić, Luka Modrić, Vedran Ćorluka bezglutenska prehrana Hrvatski napadač se preporodio otkako se hrani kao i Novak Đoković! Ousmane Dembele Barcelona Rakitić: Prihvatit ćemo Dembelea raširenih ruku 24.02.2017., Split, stadion Poljud - MAXtv Prva HNL, 22. kolo, HNK Hajduk - NK Istra 1961. Trener Hajduka Joan Carrillo Milan. Photo: Miranda Cikotic/PIXSELL Carrillo u Sinju Hajdukov trener dobio alku, uživao i navijao za sina
DIVA CIJELI DAN
Jedan dan u životu beauty novinarke – puno više od pisanja o cipelama
  • 90' Kraj
    Kraj utakmice! Dinamo je slavio protiv Lokomotive s 3:0, a sve je golove zabio Soudani.
  • 71' Gol
    Gol za Dinamo! Hat-trick Soudanija. Napadač Dinama pobjegao je obrani Lokomotive, a onda lijevom nogom prebacio Šempera.
  • 61' Gol
    Gol za Dinamo! Opet Soudani. Napadač modrih ostao je sam nakon kornera i nije imao težak posao ugurati loptu u mrežu.
  • 30' Gol
    Gol za Dinamo! Strijelac je Soudani. Sosa je lijepo prošao i gurnuo loptu za Soudanija koji je isprve sa 16 metara lijevom nogom matirao Šempera.
  • DINAMO
    Sastav Dinama: Livaković - Stojanović, Rrahmani, Sigali, Sosa - Doumbia - Soudani, Antolić, Moro, Olmo - Hodžić.
  • LOKOMOTIVA
    Evo i sastava. Za Lokomotivu će igrati: Šemper - Karačić, Kolinger, Soldo, Musa - Burić, Capan - Doležal, Majer, Ivanušec - Babić.
7. kolo HNL-a, 19:00, Kranjčevićeva, Zagreb
Lokomotiva
0
3
Dinamo Soudani 30', 61', 71'
  • 90'

• 84'

Oba trenera napravila su zamjenu. Kod Dinama je igru napustio Soudani, a ušao Henriquez, a umjesto Stojanovića u igri je Matel. Kod Lokomotive je Jakić umjesto Majera.

• 71'

• 62'

Kod Lokomotive je ušao Hujber, a izašao Burić.

• 61'

• 58'

Junior Fernandes ušao je umjesto Hodžića.

• 48'

Soudani je sada mogao zabiti i drugi gol, no Šemper je sjajno reagirao.

• 46'

Počeo je nastavak.

• -

Kraj prvog poluvremena.

• 45'

Igrat će se dvije mintute nadoknade.

• 43'

Majer je ostao ležati nakon sudara sa Sigalijem i na kraju dobio žuti karton.

• 30'

• 26'

Prilika za Dinamo, lopta se od Solde odbila do Soudanija koji je bio na šest-sedam metara, ali tukao je blok.

• 23'

Sudac Matoc nakratko je prekinuo susret da se igrači mogu osvježiti. Vruće je u Zagrebu, danas je bilo gotovo 35 stupnjeva.