U velikom manchesterskom derbiju United pobijedio City

08. ožujka 2020. u 21:43 0 komentara 338 prikaza
Manchetser United
Pogledajte galeriju 1/3

U velikom manchesterskom derbiju United je na Old Traffordu pobijedio City s 2-0 načinivši veliki korak prema željenom četvrtom mjestu na ljestvici engleskog prvenstva.

Eduardo da Silva, Mario Mandžukić VELIKI INTERVJU ZA VL Eduardo da Silva otvoreno o poznatom Hrvatu: Pogriješio sam što sam mu vjerovao...

Drugu uzastopnu pobjedu i treću u posljednja četiri gradska derbija crvenim vragovima donijeli su Anthony Martial golom u 30. minuti, te Scott McTominay u šestoj minuti nadoknade.

Kod oba gola, a posebno kod drugog, 'proslavio' se Cityjev vratar Ederson. Kod prvog gola Brazilcu je lopta prošla ispod ruke, dok je kod drugog 'asistirao' McTominayju za pogodak u praznu mrežu s više od 30 metara.

Paige Spiranac OSTAVLJA BEZ DAHA FOTO Ljepotica rodom iz Hrvatske slikala se gola za dečka, fotografija završila na internetu!

Nakon što je pokupio jednu dugačku loptu, Ederson je bacio prema Fernandinhu, no to je učinio loše i do lopte je prvi došao McTominay i s više od 30 metara zabio u prazna vrata.

Unitedu je to prvi 'double' protiv Cityja nakon što se Alex Ferguson oprostio, a posljednji put dobili su oba susreta u jednoj sezoni protiv gradskog suparnika u sezoni 2009/10.

Rijeka - Hajduk Jadranski derbi Hajdukovi navijači bijesni: 'Stoperi nam glume Inieste. Prodajte klub pametnim ljudima!'

U prvom nedjeljnom susretu Chelsea je na Stamford Bridgeu bez većih problema pobijedio Everton s 4-0 ostvarivši tek drugu ligašku pobjedu u zadnjih sedam kola.

Golove za "Bluese" zabili su Mason Mount (14), Perdo (21), Willian (51) i Oliver Goroud (54). Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić nije nastupio za domaći sastav zbog ozljede.

Na ljestvici vodi Liverpool s 82 boda, Manchester City je drugi s 57 bodova, Leicester City na trećem mjestu ima 50 bodova, a Chelsea na četvrtom mjestu ima 48 bodova. Manchester United je peti s 45 bodova.

Zagreb: Atmosfera na Trgu uoči početka utakmice četvrtfinala Rusija - Hrvatska