Tosunov četvrti gol Subašiću, Mitrović debitirao u Ligi prvaka

Domaćin je mogao pobjedom osigurati plasman u osminu finala, no i s jednim bodom Turci su korak do 'europskog proljeća'. Za Monaco je remi ravan porazu.
01. studenoga 2017. u 20:15 0 komentara 286 prikaza
Bešiktaš - Monaco
Pogledajte galeriju 1/5

U prvom susretu 4. kola G skupine nogometne Lige prvaka Bešiktaš i Monaco su odigrali 1-1. Za Monaco je branio hrvatski reprezentativac Danijel Subašić, dok je kod domaćina Matej Mitrović ušao u igru u 75. minuti debitiravši u Ligi prvaka.

Ukrajinska policija (ilustracija) Kamere sve snimile Žestoki okršaj navijača uoči Lige prvaka: Uhićene 52 osobe!

Domaćin je mogao pobjedom osigurati plasman u osminu finala, no i s jednim bodom Turci su korak do 'europskog proljeća'. Za Monaco je remi ravan porazu jer nakon četiri kola francuski prvak ima samo dva boda.

Monaco je poveo u 45. minuti lijepim golom Marcosa Lopesa sa 18 metara, a izjednačio je Cenk Tosun u 54. minuti iz kaznenog udarca. Jedanaesterac je skrivio Jorge oborivši Ricarda Quaresmu.

1 / 10

Nakon golova u dresu Turske u kvalifikacijskoj utakmici za Svjetsko prvenstvo te dva u prvoj utakmici ovih dvaju suparnika u Kneževini, Tosunu je to bio četvrti gol Subašiću u svega mjesec i pol.

Ivan Snatini Tolisso junak Subašiću okršaj protiv Santinija, Bayern slavio u Hamburgu

Portugalac Quaresma je u 58. minuti mogao i sam zatresti mrežu, ali je sa 16 metara prebacio prazna vrata. U posljednjim trenucima susreta sjajnu priliku za Monaco imao je Keita Balde, ali je loše pucao.

U drugom susretu iz ove skupine večeras se sastaju PortoRB Leipzig.

Na ljestvici vodi Bešiktaš sa 10 bodova, RB Leipzig je drugi sa četiri boda, Porto ima tri, a Monaco dva boda.

Lyon - Monaco Igrali Pašalić i Brekalo Lyon u nadoknadi šokirao Monaco, Subašić primio tri gola Real - Napoli Neredi Navijači Cityja napadnuti u Napulju, vlasniku restorana slomljen nos Luka Modrić Mogući transfer? Kraljevski klub ponudio Luku Modrića za Harryja Kanea