Slovenci 'pogurali' Argentinu do pobjede, hat-trick Stipe Perice

11. studenoga 2017. u 18:48 3 komentara 2744 prikaza
Rusija - Argentina
Pogledajte galeriju 1/6

Nogometaši Argentine svladali su reprezentaciju Rusije sa 1:0 u prijateljskoj utakmici odigranoj na moskovskom stadionu Lužnjiki.

Brazil - Hrvatska U15 Treći posrtaj Mladi Hrvati nižu poraze. Pogledajte kako su ih Brazilci nadjačali

Argentinci su do pobjede došli pogotkom Sergija Aguera u 86. minuti, ali ostaje dojam da je Cristian Pavon koji je ubacio za Aguera bio u zaleđu kad mu je lopta upućena. Zaleđe nisu vidjeli suci koje je predvodio Slovenac Damir Skomina.

Bila je to prva od dvije utakmice koju će u Rusiji odigrati argentinska reprezentacija u sklopu promocije i priprema za Svjetsko prvenstvo 2018. godine. Argentina će u utorak, 14. studenog, u Krasnodaru igrati protiv Nigerije.

A Stipe Perica bio je prvo ime prijateljske utakmice njegova Udinesea i Gorice (4:1). Zabio je hat-trick s time da je treći pogodak bio pravo remek djelo. Taj gol postigao je sa 20 metara.

Inače, ove sezone 22-godišnji Perica ubilježio je pet nastupa u talijanskom prvenstvu te zabio jedan gol.

Hrvatska - Grčka Uoči uzvrata Grci mijenjaju taktiku: 'Možda ćemo ostvariti nemoguće' Patrice Evra Oštra kazna Uefa suspendirala ratobornog Evru, Marseille ga odmah otpustio 'Real Madrid\'s Luka Modric against Barcelona\'s Xavi Hernandez during Super Cup match. August 29, 2012. Foto © nph / Alvaro Hernandez). *** Local Caption ***' Legenda Jedan od najboljih veznjaka u povijesti završava karijeru
Zagreb: Tomislav Tomašević sa suprugom, roditeljima i bratom