Mladi Hrvati nižu poraze. Pogledajte kako su ih Brazilci nadjačali

Brazil - Hrvatska U15
YouTube screenshot
11.11.2017.
u 17:45

U svom trećem nastupu na prvenstvu Južne Amerike, hrvatski su reprezentativci do 15 godina imali priliku okušati se i protiv Brazila.

Izabranici Mladena Ivančića nisu uspjeli protiv favoriziranog Brazila doći do prvih bodova na južnoameričkoj kontinentalnoj smotri, no sraz s godinu dana starijim Brazilcima bit će im vrlo vrijedno iskustvo.

Hrvatska U-15 imala je neriješenih 0:0 sve do sudačke nadoknade prvog dijela, kada je Peglow doveo Brazilce u vodstvo, a konačnih 2:0 postavio je Kaio Jorge u 68. minuti.

Isti je igrač imao priliku i s bijele točke u 78. minuti, no hrvatski vratar Zadro obranio je njegov pokušaj.

U preostalim susretima trećeg kola Skupine B Ekvador je pobijedio Boliviju 3:2, dok su Peru i Venezuela odigrali utakmicu bez pogodaka (0:0). Brazil je prvi sa sve tri pobjede, a u četvrtom kolu Hrvatska igra protiv Bolivije (Mendoza, 12. studenoga, 18:45).

U-15: BRAZIL - HRVATSKA 2:0 (1:0)

Južnoameričko prvenstvo U-15, Skupina B, 1. kolo.