Naslovnica Sport Strani nogomet

Remi Chelseaja i West Hama, pobjeda Borussije (D)

Bayern je pobjedom protiv Augsburga s 4-1 osigurao šestu uzastopnu titulu njemačkog prvaka
08. travnja 2018. u 20:08 0 komentara 482 prikaza
Chelsea - West Ham
Pogledajte galeriju 1/5

U 33. kolu Premier lige Arsenal je u nedjelju dobio Southampton s 3-2, a pobjednički gol zabio je Danny Welbeck u 81. minuti.

Cristiano Ronaldo Španjolska liga Madridski derbi Reala i Atletica završio remijem

U drugom nedjeljnom susretu Chelsea je kod kuće protiv West Hama odigrao 1-1. Domaćini su poveli golom Azpilicueta u 36. minuti, a izjednačenje West Hamu donio je Javier Chicharito Hernández u 73.

1 / 12
Borussia - Schalke

Nakon poraza od Bayerna (0-6), nogometaši Borussije Dortmund iskupili su se pred svojim navijačima u 29. kolu njemačke lige svladavši Stuttgart s 3-0.

Borussia je povela u 38. minuti, a strijelac je bio američki Hrvat Christian Pulišić. Na 2-0 povisio je Michy Batshuayi (48), a konačni rezultat postavio je Maximilian Philipp (59).

Dan ranije Bayern je pobjedom protiv Augsburga s 4-1 osigurao šestu uzastopnu titulu njemačkog prvaka, a 28. ukupno. Večeras se u 29. kolu sastaju Eintracht Frankfurt i Hoffenheim.

Zlatan Ibrahimović SAMOUVJEREN Ibrahimović: Ako budem želio, to ću i napraviti, Fifa me ne može zaustaviti navijači NEREDI Kaos u Manchesteru: Huligani Cityja žestoko pretukli navijača Uniteda golman KAKVI POTEZI Senzacija iz BiH: Pogledajte gol vratara i majstorski lob iz mrtvog kuta