PSG s igračem manje izbjegao poraz autogolom u 91. minuti

Elez je u pobjedi Hannovera igrao do 86. minute
06. travnja 2018. u 23:06 0 komentara 85 prikaza
PSG
Pogledajte galeriju 1/5

U prvoj utakmici 29. kola Bundeslige Hannover je pred svojim navijačima pobijedio Werder sa 2:1 golovima Harnika u 27. i Klausa u 42. minuti. Poraz gostiju ublažio je Belfodil u 74. minuti. Josip Elez za domaćine je igrao do 86. minute.

Sporting CP ŠTO ĆE BITI DALJE? Drama u klubu kulminirala potezom predsjednika kakav se ne pamti

Hannover je unatoč pobjedi ostao na 13. mjestu s 36 bodova, jednim manje od 12. Werdera. Vodeći Bayern ima 69 bodova, čak 17 više od drugoplasiranog Schalkea.

St. Etienne i PSG su u 32. kolu francuskog prvenstva odigrali 1:1. Domaćin je poveo preko Cabelle u 17. minuti, a isti je igrač u 31. minuti propustio udvostručiti vodstvo promašivši jedanaesterac. Gosti su u 41. ostali s igračem manje nakon drugog žutog Kimpembea, no poraza su se spasili autogolom Debuchyja u 91. minuti. PSG je vodeći s 84 boda, 17 više od Monaca, dok je St. Etienne deveti s 43 boda.

Deportivo je u prvoj utakmici 31. kola španjolskog prvenstva s 3:2 pobijedio Malagu. Do tri boda stigli su golovima Pereza u 6. te Adriana u 70. i 85. minuti. Za goste je pogađao Rolan u 41. i 73. minuti.

Momčad iz La Corune je 18. s 23 boda, pet manje od 17. Levantea i mjesta koje garantira ostanak u ligi, dok je Malaga posljednja sa 17 bodova.

Halar Poljak VEČERNJI TV Naš sudac trebao je na SP 2010., no preveslali su ga i tada je pukao Cibalia Inter HNL Cibalia s tri gola ispratila Inter za prvu pobjedu od prosinca Matjaž Kek NIJE SE DUGO ČEKALO Mamić prozvao Keka, evo kako mu je slovenski trener odgovorio