Boysi poručili Mamiću: Krv je na tvojim rukama
"Okupio, udomio, osigurao, naoružao, platio. Mamiću, krv je na tvojim rukama", poručili su BBB-i Mamiću
Komentari 177
partija vidi šansu da se obračuna s mamićem pa huška podjeljene boys.e da za njih odrade prljavi posao..maknuli su bandića sad mamića pa eto sad mogu nastaviti s politikom skh..nagledali smo se svih tih procesa do 90 god..jadno da smo ovakvi pjongjang u eu..
krv ja na vasim rukama i rukama vasih placenika. od nekad velike navijacke skupine postali su jad i bijeda. Vratite nam Croatiu
Boysi jedino mogu poručili Mamiću: Odgovornost je na tvojim ramenima jer ti si duša, šef i gazda naše hrvatske nogometne svetinje.
dok se vi međusobno mlatite mamići pune đepove ko je pametniji?
Ovi što minuse lupaju na moj komentar u 18.21h su sigurno BBBsi
Bernardic blue boys vs. Mamic podsjecame na stare purgersko partizanske price preociti je politicki epitet u toj prici a budeli ulicarska fukara preuzela klub onda slobodno otpisi. I jedino sto ce u tom gradu funkcionirati je svakogodisnja parada. Simbolicno, zar ne?
pravednici..
zbog cega je ovo vijest vrijedna naslovnice? novine su opet u sluzbi huligana i potpirivanja nemira i kaosa...
Jel ima 10 000 "antimamicevca" na skupini?? Ako ih ima max 200 -300 i to je previse :-)
Radi ove razularene bagre bi trebalo revitalizirati goli otok - malo rada u kamenomu i brzo bi ih napustili bijesovi !
Koji ste vi liliputanci!!!!! Svi!!!! I novinari i ova šaka jada!!!!! Okupljanje je prošlo bez incidenta???? A kaj je sa porukom? A kaj je sa skandiranjem? I ko to dopušta? Jadna smo mi država sa vama....
alo hrvatski "navijači"! split-zagreb :nebitno. ovo je 21. stoljeće ..mafiju rješavaju institucije, a ne ulica. vaše agresivne pjesme, gestikulacije, grafiti i patetična ljubav prema nogometnom klubu su odavno već out!
Prvo, okupili su se na Sveticama, jer tamo se nalazi gradski stadion. Drugo, I jos vaznije, koga briga (osim mup-a) zasto su se okupili, I sto zele. Zele sudjelovati u radu Udruge Gradjana Dinamo Zagreb? Pa za to uopce nema problema. Neka skupe par miliona kuna I uloze ih u Udrugu, I bit ce vise nego dobrodosli sudjelovati u odlucivanju.
jel su to oni isti boysi koji članove hvidre nazivaju četnicima i raszbijaju izlog u kojem je slika oluje?
Ovo normalan ne može da razumije. Dinamo igra i Europi i svake godine prvi u ligi a navijači luduju i nezadovoljni. Možda bi trebali da ispadnu pa malo bez novaca po drugoj ligi. Kako i protiv koga bi se onda bunili. Mislim da njih ne zanima nogomet.
A ovo je samo jos jedna predstava u zemlji gdje vladaju referendumi (za svaki k...) pa kojekakve udruge izlaze na ulice I uvijek traze nesto. Pa si ovi huligani misle a sto nebi I mi malo protestirali, slikali se II svracali paznju na sebe. Samo sto nisu zatvorili promet I krenuli na gornji grad, jer to je sad u modi. A kako smo pred bankrotom I nije vazno tko ce to sve platiti ionako nemamo novaca. Pa kad ima za referendume, udruge I tko zna kakve sve jos organizacije, pa hajde da I BBB nesto napravi. Nazdravlje.
Sad više nema skrivanja: ovo su Jovanovićevci tj. simpatizeri najveće crvene zločinačke organizacije !
hahahaha skupilo se maksimalno 120 ljudi ali eto medijski pokrovitelj večernji vidi duplo, uglavnom jadan skup jadnih ljudi koji napadaju iz zasjede prave dinamovce tak je bilo i kad su ona dva dobila metak u guzu, dečki u čeki njih 15 čekali da razbiju glavu jednom pravom dinamovcu a kad ono iznenađenje!!!!!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nova Trolova, dali si stvarno bolestan ili se praviš lud. Lažeš i lažeš.