Boysi poručili Mamiću: Krv je na tvojim rukama
"Okupio, udomio, osigurao, naoružao, platio. Mamiću, krv je na tvojim rukama", poručili su BBB-i Mamiću
Komentari 177
tvog zdravkeca nema u registru branitelja, nula dana. Dok su Hrvati krvarili ZdravkeC je krao od Hrvatske sirotinje. Prvo si tvrdio da te briga za Zdravka, a sad ga zdušno braniš i to lažima. Brani se i bori argumentima. Peace!
300 BBB na prosvjedu. Malo. Dans BBB i u najboljem izdanu nemogu skupiti više od 1000 ljudi. Nekako su se pretvorili u malu zatvorenu sektu koja bije svoje privatne bitke zaboravivši zbog čega uopče i postoje, a to je prije svega podrška momčadi i igračima. Mogu se oni boriti protiv Mamića koliko žele ali momčad Dinama to nikad nebi smjela osjetiti a nažalost to nije baš tako.
Pogledajte samo propagande - 17 sati i 11 min 20 BBB, a 17 sati i 16 min vec ih je 300.Trenutno gledam dnevnik i tamo kazu da ih je 200 - kome vjerovati.Uostalom odkuda toliko mediske pompe i pracenja neke grupice manijaka koji od objesti nezna sto bi.I jos samo jedno pitanje za nadlezne - organizirao sam nekoliko javnih okupljanja i znam da je obaveza svaki prijaviti MUP-u i platiti odredeni broj redara,platiti medicinski tim koji je obavezno prisutan, pa me interesira jel su to napravili i oni i ako nisu( a znamo da nisu) nitko neodgovara za to.
bbb su največa kriminalna organizacija u Hrvatskoj...neznam zašto se kriminalcima daje tolika pzornost, jedino ako ih se podržava kao npr Jovanović i Josipović hmmmm dobro ih narod zove ,kao i kod nas u međimurju ""jovanće bojsi" ili "josipović boysi""...
Ovi likovi i Mamic jedni druge zasluzuju. porblem je sto i jedni i drugi upropastavaju Dinamo ali tako je to u ovoj posrnuloj privatiziranoj zemlji
Ma pogledajte samo tu grupicu klinaca od 17 do 22 godine. Gledam video i nevidim nijednog istaknutog nazovi BBB. I cemu toliko medijskog prostora tim huliganima umjesto da si nadete truda i zaposlite ih da nebauljaju po gradu, i neplasese ljude pa onda ovi iz straha pucaju.
Tu rijetko ko ima iznad 18.I od ovih tako zvanih navijača niko nema život i svi se klošare po kvartu + droga i sve ostalo kaj ide uz to.
samo dvojesto?a di su ostali,otišli na futsal??a kvartet ššš...ššššš..šššššš...šššššš....je skupio 50000 potpisa ogorčenih navijaća.dinama???
a tko bi na gamad trošio metke ovi se baš umislili
Za Građanski bez 200-300 Jovanovičevih SDP-ovaca.
Koji od vas ide ujutro na posao_ Niko!!! Ja se cudim! I ti ces da se cudis!
ko ima malo duze pamcenje (tj. dovoljan broj godina), sjetit ce se "spontanih okupljanja naroda" pomocu kojih je milosevic dosal na vlast u predratnoj posrbljenoj i raspadajucoj jugoslaviji - ovo je isto to, izazivanje nereda i kaosa koje se dodatno intenziviralo u predizbornim mjesecima, pozivi preko medija koji ovima daju (pre)veliki medijski prostor - samo srecom hrvati nisu takvi bolesnici ni naivci da tak nekaj masovno podrze, nisu ni trznuli na te pozive (cak ni iz vlastitih redova nije bil neki odaziv) jer vide ljudi ko ih to poziva na "revoluciju" i ko stoji iza svega…i tak je ova jadna sacica ratobornih skojevaca natopljenih alkoholom i jeftinim drogama ostala sama, pisu svoja "priopcenja", smrzavaju gu.ice na hladnoci po partijskom zadatku i natezu te svoje plahte s porukama, a zapravo ih niko ne hebe za suhu sljivu, a najmanje navijaci dinama…
Bas me interesira hoce li USKOK ili ko god uletit i osudit za najteze djelo, ne znam koje, ovog ko je pozvao na linc! Ako ne, onda ja budem pozvao na linc neke druge!
Već godinama čitam kako se Mamiću bliži kraj, kako BBB i ZZD imaju neoborive dokaze protiv Mamića i samo što nije iza rešetaka, a on je još uvijek tu. Pa dajte ljudi prestanite više sa tim spinovima. Pokazalo se bezbroj puta da je sve što imate protiv Mamića jedno veliko nula, odnosno obične konstrukcije utemeljene na nečijoj bujnoj mašti. Umjesto da se bavite Mamićem bolje je da se pozabavite sami sa sobom.
interesantno..svi komentari koji osuđuju ovu navijačku bagru i primitivizam su negativno ocijenjeni.
Ljudi moji samo nesto izmisljate,ovdje se radi o politici jer ona je prisutna svuda.Pa nije rijec i problem gos,Mamic ,nego je stvar u tome ,hoce Dimamo da uniste .ne samo dinamo nego i Hrvatski nogometnu lige.Oni hoce regionalnu ligu,o tome se pravi ova frka samo ljudi ne kuze.
Nevjerovatno, novinar VL-a kaže da nije bilo incidenata, a eksplicite navodi rasističko vriijeđanje i čisti govor mržnje. Znači, Mamiću cigane, Mamiću srbine je domaći folklor, a baklje se pale valjda povodom nadolazećih blagdana. Čestitam novinaru, uredništvu i BBB.
Te bojse treba dooooobroo izdegenečit i poslati da rade u domovima za ne zbrinutu djecu.Nab..em ih sve od reda.Neradnici.
Tko podrzava ovu grupicu taj ne voli ni Dinamo ni Zagreb a vjerojatno niti ne zivi u Zagrebu
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Očito je maminjo shvatio da je gadno zabrljao s fan klubom i sad spina uz pomoć svoje mašinerije (Sanda, Marčinko, nadničari) kako bi se opravdao. Bit će zanimljivo kad privedu pucača, fan klubovci jako dobro drukaju.