Boysi poručili Mamiću: Krv je na tvojim rukama
"Okupio, udomio, osigurao, naoružao, platio. Mamiću, krv je na tvojim rukama", poručili su BBB-i Mamiću
Komentari 177
Ako je na ovima buducnost Hrvatske ?????
Poslije ovog velebnog prosvjeda od 133 boraca za pravdu i demokraciju, Zdravko sigurno odlazi jos veceras.
Pokusaji ubojstava? A sto je s napadom na Veterane? Kad su maskirani "borci za cistocu dinama" udruzeni s Torcidasima upali i sipkama premlacivali? Sto s tim? Sve je to ista ekipa,koji mlate,vrijedjaju i nanose stetu. Vidi se po transparentima i skandiranju. Svi mediji to znaju ali im odgovara nanosenje stete dinamu,celnistvu kluba i navijacima,
Gdje su vise ti dokazi ili smo vec na takvoj razini da asocijalne skupine sude? Bernardicu, javi se i otvoreno reci sta zelis? I jos jedno pitanje bernardicevci,kkoliko tisuca placenika ima i kolika je tarifa? Kad sve znate onda mi odgovorite na to pitanje. Slobodno netko od jucerasnjih revolucionaraca. One smijesne skupine kvazipurgerski anarhista odnosno slicni onim paraderima
plaćen članak! većinu građana zanima zašto svi vi niste već u zatvoru
E moji BBBsi pa pogledajte malo po Europi kako se navija.
ovima sa kapuljačama je verovatno zima ,to su oni zimogrižljivi,zakaj si i oni nebi kakvu vatricu vužgali dok ne ostvare svoja prava ,još dok neki prejdu v šumu ,cela naša lepa domovina bu sličila ivanjskim kresovima,srečom drf ima dost ,a tak i tak nas jeviše od pol s šume došlo ,sva sreča da je nekaj srba prešlo ,oni se isto razmeju u šumske posle,kakvi bi to sve kresovi goreli ,europa i tak misli ,da smo več počeli slaviti božič i novo leto
Pa zar mislite da bi Mamic angazirao nekog neiskusnog da je htio nekog eliminirati?-to Sino sam sebi tepa misleci i utvarajuci si da je faca. Pogledajte silu-200 njih a mogli su doc cak i oni sa zabranama-pa gdje je taa vojska? I klinci su vas provalili pa nepuse vise Bauerova facebook sranja.
Ovo nisu navijaci nego bbb huligani
Sta se tice poruke na transparentu policija mora po sluzbenoj duznosti pokrenuti postupak jer je to optuzba za koju je zaprijecena dugogodisnja kazna zatvora, face detektion likova sa slike i sa njima u sudnicu pa onda ili Mamic ili oni u Remetinec nekoliko godina. Policijo potez je na vama, ne moze se tek tako optuzivati ljude bez dokaza
Ajde vise maknite tih 200 jadnika sa vijesti o sportu, jel to sa sportom nema nikakve veze. Njima su svi krivi osim njih samih-podsjecaju me na svoje nalogodavce iz SDP-a.
neki dan je na slici s njima bio i dečko koji je do '91. bio deklarirani navijač zvezde, ponosni delija (otac supovac) , a danas veliki dinamovac-hahaha sramotite nam grad!
Da nema Maminja več bi se zvali FK.dinamo i to dvojezično.
Objavite jedna panoramsku sliku te skupine pa da vidimo koliko ih stvarno ima . Jadnici i takvi bi trebali odlucivati o gnk dinamu ? 😜
kr..eni...i oni i oni koji tim zgubidanima konstantno daju medijski prostor
Pogledajte kako nista nije slucajno u mocvari, oni financijski propadaju, ne vracaju kredit gradu, gradonacelnik prijeti otkazima, pet milijuna kuna duguju za komunalije, puste price o milijonskim prodajama igraca a onda vrsaljevica prodaju za dvista iljada eura, prijeti im liga za prvaka, ko zna kome su jos sve duzni, i onda kako je najlakse odvratit paznju navijaca nego poceti hajku na Mamica i Dinamo, tako su komunisti uvik radili, ali su zato i propali. Idemo Dinamo i podrska Mamicima
155 luzera dobija ovoliki prostor u novinama, vecernji je najodgovorniji za ova shranja sta se desavaju, nakrca je hajdukove novinare u sportsku rubriku a odatle sve zlo dolazi.
Izvinite upotrijebio sam nedopustene rijeci!
Ovi tkzv bbb su smijesni, pa svi znaju da ih financira sdp i da im je lalic navijac hajduka jedan od nalogodavaca, hocemo jos nabrajat,...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Bad Blue dodjite meni! Al, vi ne smijete nego masovno! Djido mova jedan po jedan !