Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 17
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
PROSVJED NA MAKSIMIRU
Povratak na članak

Boysi poručili Mamiću: Krv je na tvojim rukama

"Okupio, udomio, osigurao, naoružao, platio. Mamiću, krv je na tvojim rukama", poručili su BBB-i Mamiću

Komentari 177

LU
lukateli1
20:15 31.10.2014.

Bad Blue dodjite meni! Al, vi ne smijete nego masovno! Djido mova jedan po jedan !

VL
MN
Marijan Nikic-Pejic
23:27 31.10.2014.

Ako je na ovima buducnost Hrvatske ?????

VL
ED
europski dinamo
19:12 31.10.2014.

Poslije ovog velebnog prosvjeda od 133 boraca za pravdu i demokraciju, Zdravko sigurno odlazi jos veceras.

VL
TF
tony.franzz
17:03 31.10.2014.

Pokusaji ubojstava? A sto je s napadom na Veterane? Kad su maskirani "borci za cistocu dinama" udruzeni s Torcidasima upali i sipkama premlacivali? Sto s tim? Sve je to ista ekipa,koji mlate,vrijedjaju i nanose stetu. Vidi se po transparentima i skandiranju. Svi mediji to znaju ali im odgovara nanosenje stete dinamu,celnistvu kluba i navijacima,

VL
TR
tristan
12:27 01.11.2014.

Gdje su vise ti dokazi ili smo vec na takvoj razini da asocijalne skupine sude? Bernardicu, javi se i otvoreno reci sta zelis? I jos jedno pitanje bernardicevci,kkoliko tisuca placenika ima i kolika je tarifa? Kad sve znate onda mi odgovorite na to pitanje. Slobodno netko od jucerasnjih revolucionaraca. One smijesne skupine kvazipurgerski anarhista odnosno slicni onim paraderima

VL
KU
kublajkhan
23:08 31.10.2014.

plaćen članak! većinu građana zanima zašto svi vi niste već u zatvoru

VL
FN
fc-nuernberg
18:49 31.10.2014.

E moji BBBsi pa pogledajte malo po Europi kako se navija.

VL
Avatar žorž mudrijaš
žorž mudrijaš
17:21 31.10.2014.

ovima sa kapuljačama je verovatno zima ,to su oni zimogrižljivi,zakaj si i oni nebi kakvu vatricu vužgali dok ne ostvare svoja prava ,još dok neki prejdu v šumu ,cela naša lepa domovina bu sličila ivanjskim kresovima,srečom drf ima dost ,a tak i tak nas jeviše od pol s šume došlo ,sva sreča da je nekaj srba prešlo ,oni se isto razmeju u šumske posle,kakvi bi to sve kresovi goreli ,europa i tak misli ,da smo več počeli slaviti božič i novo leto

VL
FI
Fisherman
22:27 31.10.2014.

Pa zar mislite da bi Mamic angazirao nekog neiskusnog da je htio nekog eliminirati?-to Sino sam sebi tepa misleci i utvarajuci si da je faca. Pogledajte silu-200 njih a mogli su doc cak i oni sa zabranama-pa gdje je taa vojska? I klinci su vas provalili pa nepuse vise Bauerova facebook sranja.

VL
IN
Ineboimorejeplavo
08:42 01.11.2014.

Ovo nisu navijaci nego bbb huligani

VL
IN
Ineboimorejeplavo
09:01 01.11.2014.

Sta se tice poruke na transparentu policija mora po sluzbenoj duznosti pokrenuti postupak jer je to optuzba za koju je zaprijecena dugogodisnja kazna zatvora, face detektion likova sa slike i sa njima u sudnicu pa onda ili Mamic ili oni u Remetinec nekoliko godina. Policijo potez je na vama, ne moze se tek tako optuzivati ljude bez dokaza

VL
FI
Fisherman
12:34 01.11.2014.

Ajde vise maknite tih 200 jadnika sa vijesti o sportu, jel to sa sportom nema nikakve veze. Njima su svi krivi osim njih samih-podsjecaju me na svoje nalogodavce iz SDP-a.

VL
KU
kublajkhan
23:15 31.10.2014.

neki dan je na slici s njima bio i dečko koji je do '91. bio deklarirani navijač zvezde, ponosni delija (otac supovac) , a danas veliki dinamovac-hahaha sramotite nam grad!

VL
Avatar gecdra
gecdra
19:01 31.10.2014.

Da nema Maminja več bi se zvali FK.dinamo i to dvojezično.

VL
DI
dinol
17:25 31.10.2014.

Objavite jedna panoramsku sliku te skupine pa da vidimo koliko ih stvarno ima . Jadnici i takvi bi trebali odlucivati o gnk dinamu ? 😜

VL
Avatar antuntun55
antuntun55
17:11 31.10.2014.

kr..eni...i oni i oni koji tim zgubidanima konstantno daju medijski prostor

VL
IN
Ineboimorejeplavo
08:58 01.11.2014.

Pogledajte kako nista nije slucajno u mocvari, oni financijski propadaju, ne vracaju kredit gradu, gradonacelnik prijeti otkazima, pet milijuna kuna duguju za komunalije, puste price o milijonskim prodajama igraca a onda vrsaljevica prodaju za dvista iljada eura, prijeti im liga za prvaka, ko zna kome su jos sve duzni, i onda kako je najlakse odvratit paznju navijaca nego poceti hajku na Mamica i Dinamo, tako su komunisti uvik radili, ali su zato i propali. Idemo Dinamo i podrska Mamicima

VL
IN
Ineboimorejeplavo
08:33 01.11.2014.

155 luzera dobija ovoliki prostor u novinama, vecernji je najodgovorniji za ova shranja sta se desavaju, nakrca je hajdukove novinare u sportsku rubriku a odatle sve zlo dolazi.

VL
LU
lukateli1
20:36 31.10.2014.

Izvinite upotrijebio sam nedopustene rijeci!

VL
IN
Ineboimorejeplavo
08:36 01.11.2014.

Ovi tkzv bbb su smijesni, pa svi znaju da ih financira sdp i da im je lalic navijac hajduka jedan od nalogodavaca, hocemo jos nabrajat,...

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.