Petar Gorša osvojio broncu na Europskom prvenstvu

Petar Čorša
Sanjin Strukic/Pixsell
27.02.2016.
u 16:13

U posljednjoj pojedinačnoj disciplini Rus Sergej Kamenskij osvojio je naslov europskog prvaka (207,2 kruga) ispred Bjelorusa Ilje Čarheike (206.4).

Hrvatski strijelac Petar Gorša u subotu je osvojio brončano odličje u disciplini zračna puška na Europskom prvenstvu u mađarskom Gyoru.

Gorša je u finale ušao s drugim rezultatom u osnovnom meču, a težak promašaj (3.7) u osmoj seriji kad su na crti ostala još tri strijelca, izmaklo mu je i sjajnije odličje.

Na programu EP-a koje završava danas ostala su još dva ekipna natjecanja mješovitih reprezentacija u pištolju i pušci.