Pas napadača Dinama izgrizao 21-mjesečno dijete: 'Ima 50-ak šavova'
- Malome je ispala loptica u dvorište i otišao je po nju i tada ga je napao pas i izgrizao ga po licu, glavi, ušima.
Komentari 55
Mene je kao djete ugrizla kuja ptičara - preskaako sam ogradu dvorišta i skočio "skoro na" nju, pored nje dok je hranila svoje štence. __ Jednosatvno me ugrizla za nogu i pustila, nije nastavila gristi, ali se ponašala čisto obrambeno kao svaka majka kad brani svoju djecu __ Ponašanje "ovog" psa na slici nije sukladno stvarnom "karakteru" lovačkih pasa tipa koji je ovdje na slici uz tekst - djeca ih mogu "praktički" i jahati, nikad nikom neće ništa napraviti pa niti nepoznatom djetetu niti nepoznatoj osobi, ma koliko ju "dražili". __ Tako da predstavljeni pas na slici nije onaj koji je grizao djete, osim ako nije bjesan ili stvarno pregladnio __"Foksterijeri" rijetko napadaju djecu, čak niti "rotvajleri" ne napadaju, ako nisu stvarno ugroženi __ Za razliku od "pitbula" koji su stvoreni, križani, za napad __ Tako da "netko" želi ocrniti ptičare namjerno i teško opravdano
tapir44: __ imate pravo - nije kriv pas, kriv je vlasnik tog psa, nije ga "socijalizirao" pa mu je ostao nagon obrane teritorija __ A to je u slčaju psa na slici "malo čudno", jer to nije pas napadač, nego tragač - "pointer" koji ne napada "žrtvu" nego samo bolježava njezin položaj. __ Ovaj "napadač" očito nije dresirao psa ni za što, nego ga je prepustio vlastitim osječajima nepoštovanja drugih oko sebe, a što se odrazilo na djetetu koje je "nepozvano" ušlo u "tuđi teren", teren napadača "Dinama", a ne psa napadača. __ Tako bi uz psa trebalo ubiti i napadača, jer je on stvarni uzrok napada "pointera" na djete - svojim ponašanjem je praktički "nahuškao" psa za napadanje, a ne "pointiranje" - obilježavanje
malogorimalodoli: ne, i vlasniku eutanazija __ Jednostavno nije zaslužio živjeti, ne zna odgojiti psa koji ne napada nikoga bez naredbe vođe čopora, u ovom slučaju ovog napadača. __ To će vam potvrditi svaki lovac koji ima ovakvog psa kojeg naa "serviraju" slikom uz članak.
Vidim da velikoj večini pas služi za čuvanje ovaca od vukova. Lijepo Vas molim da odete tamo otkud ste i došli . U bosanske gudure. Vama i vašem psu je tamo mjesto.nas ostale sa našim psima ostavite na miru.
jadno dijete.a gdje je bio njegov Otac? e tako se nepazi na dijete na zalost
21 mjesecno dijete sa 50ak savova ? Pa nema toliko staro dijete bas veliku povrisnu tijela. Nadam se da ce sve proci u redu.
torcida ga je nahuckala. samo jos to fali.
Drži se maleni,sada vidiš da se ne smiješ družiti niti sa psima dinamovaca!
A zasto bi dinamovac trebao biti kriv? Krivi su roditelji djetata jer ga nisu pazili. Nije ni pas kriv.
Ovog pasa su izdresirali oni šta su upucali Mamča i crtali svastike na Poljudu, orjunaši stoposto Ostoja Rankovič
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Mene zanima kako je tako malo dijete bilo bez nadzora? I uostalom od kuda vi znate da ga mali nije povukao za rep ili sta već? Zao mi je djeteta ali po meni je kriva osoba koja je dijete čuvala. tj. nije ga čuvala!