Osijek nadjačao Rudeš, Bočkaj majstorski zabio iz slobodnog udarca

1/9
09.12.2017.
u 19:04

Osječani su pobjedom protiv Rudeša (3-0) došli na drugo mjesto ljestvice

U susretu 19. kola Prve HNL nogometaši Osijeka su u Gradskom vrtu pobijedili Rudeš s 3:0 (0:0) i došli na drugo mjesto ljestvice.

Osječani su u prvom dijelu promašili veliki broj prilika, a do vodstva su došli u 55. minuti kada se branič Benedikt Mioč najbolje snašao u kaznenom prostoru i napokon pogodio mrežu Rudeša.

1/7

U 64. minuti igrač Rudeša Karlo Kamenar je pogodio vratnicu, a u 74. minuti Eros Grezda je zabio za 2-0 na asistenciju Dmitra Lope. U 85. minuti Petar Bočkaj postiže majstorski gol iz slobodnog udarca što je bio i najljepši potez na utakmici.

Pred 1000 gledatelja na stadionu u Gradskom vrtu sudio je Matoc iz Zaprešića.

Poredak: Dinamo 47 bodova, Osijek 35, Hajduk (-1) 32, Rijeka (-1) 29, Inter 26, Lokomotiva (-1) 22, Slaven (-1) 20, Cibalia 17, Istra 16, Rudeš 12.