Ognjen Vukojević izbačen iz stožera na SP-u!
Ognjen Vukojević i Domagoj Vida također se ispričavaju za izjave koje u svojoj namjeri nisu imale političke konotacije, ali su ostavile prostor za takve interpretacije
Komentari 251
Eeeevo , prošlo 16 sati trolovi se probudili , unlikovi skaču li skaču , ogijeva brača po pameti nemogu nahvaliti njegovu umotvorinu razumljivu samo tim 40-45 jednostavno strukturiranim umovima
Vukojevic je notorni ustasa ali to gleda njega.Ne treba da u to uvlaci idruge.Vida nema dovoljno mozga da to ucini dragovoljno. Za Heineken spreman.
imaju u nogama, a nemaju u glavi...tipični nogometaši
Trebalo ga je izbaciti njega i taj primitivni balkanizam.Sramoti cijelu naciju stoga je odluka ocekivana.
Odlično! Posebno stoga što Vukojević ionako nije ništa koristio. Sve njegove analize i "skautiranja" su bila čisti promašaj. Nismo uspjeli ni jednom ispravno postaviti taktiku nego smo se morali u hodu prilagođavati protivnicima i igrati njihovu igru (izuzetak donekle Argentina). Učinili su strašnu glupost i naštetili hrvatskoj reprezentaciji.
Vec na prvi pogled vidis da je Vukojebić smanjene inteligencije.
Sada su svi drugi krivi a ne ta dvojica debila.
Jasno je da se nisu služili mozgom, i da su napravili glupost. No, HNS je potpuno krivo i licemjerno postupio, jedino pošteno bi bilo da su izbacili obojicu ili niti jednoga...
moraš biti retardirana budala da tako nešto snimiš i objaviš!
Ispravan potez HNS-a. Vukojevic i Vida su dovoljno profesionalci, pa bi morali znati sta rade. Nadam se da ce Rusi i dalje navijati za nas.
Iza ove odluke stoji anemični. Jer ne možeš u Moskvu a da ne poneseš poklon. Šukerova inteligencija nije u stanju da dodje na ideju da povuče ovaj potez.
Kraljica je natjerala Sukera. Uvlacenje Pjutinu u supak. Fuj
Jeza lajala guza plaćala!
Hrvati se odrekli jednog fasiste , drugi im treba !!
Nije bilo dovoljno da Šimunić nije igrao na svjetskom prvenstvu i tako se nevoljko oprostio od repke.
Sad treba samo objasniti da je to stari ukrajinski pozdrav i nece biti nikakvih problema
bojim se da vida neće moći igrati od zvižduka
Nul toleranc tome nema pardon sam juče pisao pa mi je se samo minuse dijelilo ali mojoj potražnji hitno se distancirao od tih osoba koje i ko svejedno nesmije blatiti našu domovinu. Ps Moj Materinji jezik nije Hrvatski.
To se ne radi,zamjerati se domaćinu zbog Ukrajine. Pametan potez HNSa.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
"Ovo je za Ukrajinu" i "slava Ukrajini" nakon pobjede protiv Rusije u Rusiji nisu imale političke konotacije?!? A koje konotacije su imale?