Ognjen Vukojević izbačen iz stožera na SP-u!
Ognjen Vukojević i Domagoj Vida također se ispričavaju za izjave koje u svojoj namjeri nisu imale političke konotacije, ali su ostavile prostor za takve interpretacije
Komentari 251
Trebali su viknuti zivjela srbija i nema problema
morate paziti na svaki pokret, svaku rijec, neprijatelj nikada nespava. Vatreni budite oprezni u svakome pogledu jer gledaju na sve nacine da nas oslabe i onemoguce da osvojimo svijetsk prvenstvo.
Potez dostajan finalista. 🇭🇷
Kad srusis putnicki avion nikome nista. Nema ni isprike.
je, po toj logici bi onda i vida trebal bit izbačen iz reprezentacije, nepotrebno uvlačenje rusima!!!
HNS se ispričao ::: Kome??? __ četnicima koji su napali Hrvatsku, ili rusima koji su napali Ukrajinu??? __ Ili četnicima koji su rusima pomagali ubijati Ukrajince??? __ Poznato je da je hns leglo srboljubaca, a sad je to i dokazano
Čuj ti Slava Ukrajini/Živjela Hrvatska/Hojra Magyarorszag/God bless America je problematično? Obične budalaštine. Dečki su pozdravili svoje navijače u Ukrajini jel tamo igraju. I to je to. Hvala Ogi. Naprijed Hrvatska!
Prezirem ovu "damu" u crvenobjeloj šah ploči. Bolje bi joj bilo da malo radi posao za koji je plaćena. Nebih se iznenadi da je na utakmici protiv Engleske vidim na klupi zajedno s izbornikom.
svima kojima je poznato stanje u ukrajini i za što sve ruse optužuju (naravno, bez ijednog dokaza, prošle godine na ukrajinskoj tv jedan od glavnih generala mrtav hladan izjavi da nemaju nikakvih dokaza da je ruska vojska išta u ukrajini djelovala, radila...), i što ovaj izraz znači, jasna je i predvidljiva reakcija rusije. o tom sukobu mi pojma nemamo, 'znamo' samo ono što nam zna se čiji mediji serviraju, ne brine na totalno propadanje ukrajine kao države sa svim tijelima koje država bi trebala imati, ne zanima nas to što se u zemlji punoj raznoraznih nacionalnosti najveća manjina šikanira i ostavlja bez ikakvih prava, ne zanima nas što do danas nije nitko kažnjen za 60 ubijenih u požaru u odesi, ne zanima nas što je pobijeno na desetke novinara koji su pisali kritički o porošenku i njegovoj vlasti, ne zanima nas to što su odsjekli krim od kanala koji je vodu sa rijeke don dovodio na krim, a don je i ruska rijeka. sve u svemu, šteta je počinjena, teško bude je sanirati, al plenki će imati idealnu priliku sjediti blizu ruskih političara koji će se ipak morati pojaviti na polufinalu, i mora beknuti nešto, izvinuti se da se poravna. rusi cijene ispriku, oni su nama bitniji od amera. a vida nek u ukrajini viče što želi, kao i vukojević. na sp-u i kao članovi reprezentacija nek šute. meni inače nema smješnijeg skeča od uzimanja izjave nogometaša. em novinar pita glupost, a nogometaš ionak ne razmišlja. što vam je kroz glavu prošlo, pita ona.. pa, ovaj, veli nogometaš...
Dobrodošli na najbolju stranicu sex dating ==>> Sexydrom.com
Velika glava a pameti malo. Sebični k.eten.
akoje odličan postupak h.n.s. u vezi Vukojevića štose nisu odrekli i vide ako imaju muda a zašto idu oni kriminalci iz h.n.s. pokrali sve i šepurese po Rusiji čiji su to novci možda šukerovi ili od vrbanovića možda njih financira Mamić a daje tu Mamić nebo prošli ni grupu jer je on prije sastavljao momčad sram može biti sad svi pripisuju sebi zaslugu a Čačiću Mamić i ostali njegovi poslušnici daju nagradu od milijun eura jer je on to zaslužio. živjela naša reprezentacija iako sam ja bosanski Hrvat a tako i Dačić pa i Ćiro. jel sad vide da smo najveći znalci.
Je tak mu i treba -nema politike u mojoj butigi,malo je sve skupa prenapuhan o ali i njihov potez je glup
vic: idu ulicom Hrvat Ognjen i Hrvat Milutin...
Kada bilo koje sportsko takmičenje preraste, ne samo u nacionalističke obračune, već zaslepljenost mržnjom u odnosu na sve koji nisu 'ja" - sport gubi značaj i smisao. Da li navijamo za sport, umeće, kvalitet, viteško takmičenje ili nacionalnu pripadadnost ?
drži se proto svi su uz tebe
Neinteligencija i prostačluk... za primjer u Hrvatskoj je počelo prevladavati oslovljavanje nekoga koga se ni ne pozna sa ''TI'' umjesto sa ''VI'' ... od reklama ... pojedinaca .... Nestaje kultura ponašanja i uvažavanje nepoznate osobe ili zemlje domaćina ? U U Hrvatskoj se sve manje gleda bit izjave nego način kako se neko prostački izrazio na neki Big Brothers način.... ustvari cvjeta Big Brathers kultura.....
Ovaj izbacen iz repke jer je objavio snimak a onaj drugi nije izbačen iako je s ushicenjem uskliknuo sporni uzvik. Znaci greska je sto je objavljeno a ne sto je kazano.
Cirkusarija od jednih i drugih..ako su pogrijesili, onda je HNS trebao biti vjerodostojan i oba poslati kuci..ovako..dupli moral.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Čestitke momcima koji su imali petlje u Rusiji dići svoj glas zbog agresije i zločina koje su Rusi počinili Ukrajincima. Mi bismo najbolje trebali znati što tom narodu znači podrška.