Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 26
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
HNS se ispričao
Povratak na članak

Ognjen Vukojević izbačen iz stožera na SP-u!

Ognjen Vukojević i Domagoj Vida također se ispričavaju za izjave koje u svojoj namjeri nisu imale političke konotacije, ali su ostavile prostor za takve interpretacije

Komentari 251

EO
eon
15:45 09.07.2018.

Bravo, a sada nam slijede tek zvizduci i nikakva podrska! Zasto ste to radili? I onda jos izjavili i rekli, pobijeda je u cast Ukrajine a ne Saveza ili Hrvatske?! Nema tu neke glupe isprike!

VL
Avatar cuvarkuca
cuvarkuca
15:01 09.07.2018.

Svaka čast FIFI na nultoj toleranciji za političke poruke i prepucavnanja na stadionima i društvenim mrežama. Svaka čast i Rusima na odličnoj organizaciji, koja omogućava da navijači različitih reprezentacija sjede jedni pored drugih, navijaju, vesele se i tuguju, a da nema incidenata. Zato je i moguće da Japanci tuguju i dijele poklone drugim navijačima. Uskoro i na našim stadionima, nadam se.

VL
GV
golub Vaso
15:03 09.07.2018.

deficitarna inteligencija

VL
DU
Deleted user
14:12 09.07.2018.

Neinteligencija i prostačluk... za primjer u Hrvatskoj je počelo prevladavati oslovljavanje nekoga koga se ni ne pozna sa ''TI'' umjesto sa ''VI'' ... od reklama ... pojedinaca .... Nestaje kultura ponašanja i uvažavanje nepoznate osobe ili zemlje domaćina ? U U Hrvatskoj se sve manje gleda bit izjave nego način kako se neko prostački izrazio na neki Big Brothers način.... ustvari cvjeta Big Brathers kultura.....

VL
ON
onill
16:25 09.07.2018.

Kada bilo koje sportsko takmičenje preraste, ne samo u nacionalističke obračune, već zaslepljenost mržnjom u odnosu na sve koji nisu 'ja" - sport gubi značaj i smisao. Da li navijamo za sport, umeće, kvalitet, viteško takmičenje ili nacionalnu pripadadnost ?

VL
ZG
zgblabla
14:02 09.07.2018.

Je tak mu i treba -nema politike u mojoj butigi,malo je sve skupa prenapuhan o ali i njihov potez je glup

VL
Avatar links
links
15:51 09.07.2018.

ne razumijem zašto njega izbaciju a Joa Šimunića nisu niti opomenuli.... šokiran sam, zaprepašten:)

VL
CH
Chemicalburazer
15:50 09.07.2018.

A što ne vratiše o Vidu onda?

VL
IP
info_punkt
15:57 09.07.2018.

vic: idu ulicom Hrvat Ognjen i Hrvat Milutin...

VL
VU
VukVukan
14:41 09.07.2018.

Ovaj izbacen iz repke jer je objavio snimak a onaj drugi nije izbačen iako je s ushicenjem uskliknuo sporni uzvik. Znaci greska je sto je objavljeno a ne sto je kazano.

VL
VJ
vjekoslavkatalina
14:11 09.07.2018.

sve je lijepo...dok se nogometasi ne pocnu baviti politikom i cirkusirati...ali mi ne mozemo bez problema ocito ..ne mozes svima ugoditi

VL
TH
thu
15:46 09.07.2018.

Kad je jezik brži od pameti... a i ona je skromna...

VL
FN
Fr@njo
14:24 09.07.2018.

Cirkusarija od jednih i drugih..ako su pogrijesili, onda je HNS trebao biti vjerodostojan i oba poslati kuci..ovako..dupli moral.

VL
Avatar balen
balen
14:08 09.07.2018.

Kakvo sranje! Rusi okupirali teritorij Ukrajine, nitko ne smije pisnuti! Ljudi moji, pa i nas su okupirali, onda smo vikali: "Stop the war in Croatia", zahvaljivali onima koji su nas priznali. Sada se uvlačimo Putinu u šup.k!

VL
Avatar prahrvat
prahrvat
14:53 09.07.2018.

lijepo su nas ugostili. brat mi je bio tamo. čestitaju nam na pobjedi, a argentinci idu agresivno. i onda ovo? sviđa mi se ovaj postupak

VL
Avatar Monitor
Monitor
14:32 09.07.2018.

Ne želim da me se keivo shvati, ali zašto je Vukojević odstranjen iz reprezentacije, a Vida nije. Koliko sam vidio obadvojca su napravila spot i rekla iste stvari. Na stranu repka i nogomet, ali zašto vrijede dvostruka mjerila? I Vukojević se mogao ispričati i ostati u stožeru. Zašto njega izbaciti, a Vidu ne? Stanje u državi i je ovakvo kakvo je zbog dvostrukih mjerila. Netko za milijunski lopovluk guli krumpire, a drugi je za višestruko manji iznos u zatvoru.

VL
RA
ravenna
16:30 09.07.2018.

primitivan potez...sta nas boli za Ukrajini, sta bi bilo da su nam Rusi dizali tri prsta kad su dali gol. Nakraju nismo otisli na politicki miting nego na Mondiale

VL
Avatar MENSA
MENSA
16:08 09.07.2018.

Stvarno je bio nepotreban ovakav glupavi gaf! To posebno to ide na dušu Vukojeviću, jer je on kao jedan od članova stručnog stožera bio "pozvan" da upozori naše reprezentativce na primjereno ponašanje, a ne da sam "predvodi" produkciju bedastoća!

VL
DU
Deleted user
18:13 09.07.2018.

Ovo je veliki skandal. treba izbaciti repku i ponistiti sve rezultate Hravtske. I dati mjesto Rusiji u polufinalu.

VL
KA
kajbum
14:03 09.07.2018.

Imali i jedna drzavna ustanova I jedna stvar u hrvatsko da se cetnici nisu uvukli e moj narode

VL
« 1 2 3 4 5 6 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.