Ognjen Vukojević izbačen iz stožera na SP-u!
Ognjen Vukojević i Domagoj Vida također se ispričavaju za izjave koje u svojoj namjeri nisu imale političke konotacije, ali su ostavile prostor za takve interpretacije
Komentari 251
Svaka čast FIFI na nultoj toleranciji za političke poruke i prepucavnanja na stadionima i društvenim mrežama. Svaka čast i Rusima na odličnoj organizaciji, koja omogućava da navijači različitih reprezentacija sjede jedni pored drugih, navijaju, vesele se i tuguju, a da nema incidenata. Zato je i moguće da Japanci tuguju i dijele poklone drugim navijačima. Uskoro i na našim stadionima, nadam se.
deficitarna inteligencija
Neinteligencija i prostačluk... za primjer u Hrvatskoj je počelo prevladavati oslovljavanje nekoga koga se ni ne pozna sa ''TI'' umjesto sa ''VI'' ... od reklama ... pojedinaca .... Nestaje kultura ponašanja i uvažavanje nepoznate osobe ili zemlje domaćina ? U U Hrvatskoj se sve manje gleda bit izjave nego način kako se neko prostački izrazio na neki Big Brothers način.... ustvari cvjeta Big Brathers kultura.....
Kada bilo koje sportsko takmičenje preraste, ne samo u nacionalističke obračune, već zaslepljenost mržnjom u odnosu na sve koji nisu 'ja" - sport gubi značaj i smisao. Da li navijamo za sport, umeće, kvalitet, viteško takmičenje ili nacionalnu pripadadnost ?
Je tak mu i treba -nema politike u mojoj butigi,malo je sve skupa prenapuhan o ali i njihov potez je glup
ne razumijem zašto njega izbaciju a Joa Šimunića nisu niti opomenuli.... šokiran sam, zaprepašten:)
A što ne vratiše o Vidu onda?
vic: idu ulicom Hrvat Ognjen i Hrvat Milutin...
Ovaj izbacen iz repke jer je objavio snimak a onaj drugi nije izbačen iako je s ushicenjem uskliknuo sporni uzvik. Znaci greska je sto je objavljeno a ne sto je kazano.
sve je lijepo...dok se nogometasi ne pocnu baviti politikom i cirkusirati...ali mi ne mozemo bez problema ocito ..ne mozes svima ugoditi
Kad je jezik brži od pameti... a i ona je skromna...
Cirkusarija od jednih i drugih..ako su pogrijesili, onda je HNS trebao biti vjerodostojan i oba poslati kuci..ovako..dupli moral.
Kakvo sranje! Rusi okupirali teritorij Ukrajine, nitko ne smije pisnuti! Ljudi moji, pa i nas su okupirali, onda smo vikali: "Stop the war in Croatia", zahvaljivali onima koji su nas priznali. Sada se uvlačimo Putinu u šup.k!
lijepo su nas ugostili. brat mi je bio tamo. čestitaju nam na pobjedi, a argentinci idu agresivno. i onda ovo? sviđa mi se ovaj postupak
Ne želim da me se keivo shvati, ali zašto je Vukojević odstranjen iz reprezentacije, a Vida nije. Koliko sam vidio obadvojca su napravila spot i rekla iste stvari. Na stranu repka i nogomet, ali zašto vrijede dvostruka mjerila? I Vukojević se mogao ispričati i ostati u stožeru. Zašto njega izbaciti, a Vidu ne? Stanje u državi i je ovakvo kakvo je zbog dvostrukih mjerila. Netko za milijunski lopovluk guli krumpire, a drugi je za višestruko manji iznos u zatvoru.
primitivan potez...sta nas boli za Ukrajini, sta bi bilo da su nam Rusi dizali tri prsta kad su dali gol. Nakraju nismo otisli na politicki miting nego na Mondiale
Stvarno je bio nepotreban ovakav glupavi gaf! To posebno to ide na dušu Vukojeviću, jer je on kao jedan od članova stručnog stožera bio "pozvan" da upozori naše reprezentativce na primjereno ponašanje, a ne da sam "predvodi" produkciju bedastoća!
Ovo je veliki skandal. treba izbaciti repku i ponistiti sve rezultate Hravtske. I dati mjesto Rusiji u polufinalu.
Imali i jedna drzavna ustanova I jedna stvar u hrvatsko da se cetnici nisu uvukli e moj narode
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Bravo, a sada nam slijede tek zvizduci i nikakva podrska! Zasto ste to radili? I onda jos izjavili i rekli, pobijeda je u cast Ukrajine a ne Saveza ili Hrvatske?! Nema tu neke glupe isprike!