Naslovnica Sport Tenis

Neponovljivi Federer za 53 minute do 97. naslova u karijeri

Sada mu nedostaje još 12 turnirskih pobjeda da dostigne rekord Amerikanca Jimmya Connorsa (109)
18. veljače 2018. u 17:25 3 komentara 1366 prikaza
Roger Federer
Pogledajte galeriju 1/5

Švicarac Roger Federer, od ponedjeljka najstariji tenisač ikad na broju jedan, uzeo je svoj 97. turnirski naslov u karijeri pobijedivši u finalu Rotterdama petog igrača svijeta Bugarina Grigora Dimitrova s 6:2, 6:2

Mate Pavić ROTTERDAM Stao nevjerojatan niz: Prvi poraz Pavića i Maracha u 2018. i to u finalu

Dvoboj je trajao samo 53 minute, a protekao je u potpunoj dominaciji 36-godišnjeg Federera koji je nakon 2005. i 2012. godine opet pobjednik Rotterdama. Švicarac je igrao svoje 146. finale, a sada mu nedostaje još 12 turnirskih pobjeda da dostigne rekord Amerikanca Jimmya Connorsa (109).

Dimitrov (26), koji je odavno dobio nadimak "Baby Federer", ostao je na osam osvojenih turnira, a još čeka pobjedu nad Federerom. Svih sedam međusobnih dvoboja dobio je Roger.

NEPONOVLJIVI FEDERER Zaslužan je i Hrvat – on je Rogera doveo sa 16. na prvo mjesto Ivan Dodig DODIG IZGUBIO Ništa od hrvatskog finala u Rotterdamu David Goffin ROTTERDAM Tenisač se bizarno ozlijedio pa morao predati meč
WhatsApp
STVORILI PANIKU
Bijesni korisnici prelaze na druge servise: WhatsApp odgodio najavljene promjene
PRIPREMA VOZILA
Doznajte kako kvalitetno pripremiti vozilo za zimsku vožnju i osvojite vrijedne nagrade