Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 23
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
REAKCIJE NA PORAZ

Navijači Dinama bijesni: 'Odigrali ste k'o babe! Realno, nismo ni zaslužili naslov...'

Gorica i Dinamo sastali se u 31. kolu SuperSport HNL-a
Foto: Marko Prpic/PIXSELL
1/6
23.04.2025.
u 17:19
Google icon Dodaj Večernji list među omiljene izvore na Googleu

- Možemo mijenjati trenera svaki tjedan, ali od "g***na se ne može napraviti pita. Sada će senatori održati sastanak i "čvrsto" obećati sve pobjede do kraja - napisao je jedan komentator

Dinamo je porazom u Velikoj Gorici (1:0) dobio bolan udarac u borbi za naslov prvaka. Ostali su plavi na četiri boda manjka u odnosu na Rijeku i Hajduk koji do kraja dana tek trebaju odigrati svoje utakmice 31. kola domaćeg prvenstva. Dominirali su, stvarali prilike, pucali i izgrađivali akcije, ali lopta se u goričkoj mreži nije zakoprcala. Za razliku od Dinamove koju je načeo Adrion Pajaziti u 67. minuti utakmice nakon jedne munjevite kontre. Gorica je Dinamu zabila iz njihova jedinog udarca u okvir na cijeloj utakmici.

Plavi su imali veliku navijačku podršku u Velikoj Gorici. Navijači su 90 minuta bodrili aktualne prvake, ali nisu ih uspjeli pogurati prema uspjehu. Izdvojili smo samo neke od komentara na igru, objavljenih na službenoj Facebook-objavi Dinama nakon utakmice.

- Umjesto da naprave pritisak na vodeći dvojac, oni odigraju k'o babe. Ma nisu ni zaslužili naslov realno - piše jedan od komentatora.

- Kada bih rekao da igrate k'o curice, bila bi to velika uvreda za njih. Nesposobni, preplaćeni jadnici. (osim Stojkovića). Počistiti svlačionicu instantno! - dodaje drugi.

- Možemo mijenjati trenera svaki tjedan, ali od "g***na se ne može napraviti pita. Sada će senatori održati sastanak i "čvrsto" obećati sve pobjede do kraja.

- Hrpa preplaćenih curica. Nadam se samo da će dobra metla biti na ljeto jer ne zaslužujete nosit Dinamov dres

- Gospodin Perković je od 2020. u klubu i čovjek bi pomislio da je nešto i naučio prateći druge i onda uradi zamjene gdje vadi Sučića i Pjacu, gdje je jedan igrač poteza, a drugi radilica, a uvodi Hoxhu i penzionera Ademija, pri tom ostavljajući u igri maksimirskog Hojlunda Kulenovića i vječnog talenta Baturinu... Ne znam kako bih opisao ovaj potez, a da ne koristim loše riječi... Svaka čast najgoroj upravi Dinama u povijesti, stvarno sam mislio da one iz Manchester Uniteda ne može ništa pre***at, al vaši potezi od ove sezone su za udžbenike... Došli su se učiti na Dinamu i napravili takav cirkus o kojem će se dugo pričati. Bruka i sramota, ni za tu Konferencijsku ligu nismo

- Skrivanje nepostojanja vizije i znanja iza Bobana te kupovanje vremena vam neće pomoći. Uprava odlazi!

- Nadam se kako je Baturina upisao zadnje minute u Dinamu. Čestitam upravi na izgubljenom prvenstvu i očekujem bar toliko časti da ponude ostavke! Igračima nadam se da će se skidati dresovi!

Ključne riječi

Komentara 3

AN
Antonio1952
19:42 23.04.2025.

Sta ste trazili ste dobili, uzivajte u atomskom Dinamu s ovom nesposobnom upravom koju ste doveli vi tz. navijaci. Iduce godine nema love od lige prvaka i Mamicevih transvera igraca, pa me zanima sta ce strucnjaci izmislit.

VI
Vico68
21:25 23.04.2025.

Nesposobni Zajec već drugi put dovodi Dinamo na rub propasti

SP
Stari_proleter
11:55 24.04.2025.

Potjerali ste Mamića koji je znao kako se vodi klub i doveli hrpu diletanata s medijskom i političkom podrškom. Dobili ste što ste tražili.

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata