Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 7
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
STARI PRIJATELJI
Povratak na članak

Na Twitteru fotografija Matića i Mihajlovića: 'Ratna priča je iza nas'

Matić i Mihajlović su stari prijatelji, nisu se vidjeli 23 godine pa su iskoristili priliku za druženje

Komentari 40

ZZ
Zagreb Zagreb
16:18 22.03.2013.

Zemljo otvori se!!!!!!!!

VL
TV
tiha voda
16:19 22.03.2013.

Jeli to onaj Matić koji je "branio" Hrvatsku, a sada je uništava?

VL
CV
crna vrana
16:41 22.03.2013.

A sad ozbiljno! Matić i njegovi kukurikavci valjda misle da hrvatski narod i branitelji boluju od kolektivne amnezije,štoli ? Drugačije ne mogu pojmiti ovaj bezobrazluk ministra branitelja i njegovog pomoćnika. Nitko njima ne brani da se privatno sastaju s kim god hoće, ali oni moraju znati da im vlastita privatnost ne smije ići za tim da time vrijeđaju i ponižavaju populaciju koju predstavljaju kao resorni državni dužnosnici. U tom kontekstu ih opetovano molimo za malo više samopoštovanja i obzira prema hratskim braniteljima. Neki još nisu pokopali svoje najbliže, pa bi ovim dužnosnicima bilo pametno to imati na umu kad se upuštaju u ovakve javne izlete .

VL
MR
MR78
16:44 22.03.2013.

Nisam se slagao u mnogočemu sa ministrom i sada se ne slažem ali od danas mi se gadi!!! Ovo drugo nije vrijedno spomena!!!

VL
OB
-obrisani-
17:02 22.03.2013.

I doista se ne može prigovoriti izjavi da je rat davno završio. Ne ćemo se valjda klati do sudnjega dana?

VL
JM
Jean-Michel_Nicolier
17:04 22.03.2013.

Nemojte mržnju sijati svojim komentarima. Strah me je ovih svih pluseva na mržnju. Dosta je toga bilo. Treba jednom i pustiti i zaboraviti. Sad smo svoji na svome i u euroatlantskim integracijama i nema straha više. U 20.-om stoljeću je bilo ravno 0 ratova između 2 zemalje s demokracijama. Pustite ljude da žive i druže se s kim žele. Pa Bojan Glavašević je bez oca heroja ostao pa je oprostio. Oprostite i vi. Neka utakmica samo prođe u sportskom ozračju i bez incidenata. Ostalo je manje važno.

VL
SG
sinji galeb
17:35 22.03.2013.

Pa ovo je degutantno.

VL
ČI
čijismo
17:48 22.03.2013.

nek si stavi sliku u obiteljski album,dobri prijatelji,, samo on zaboravlja da je ,,na žalost a je,, ministar HRVATSKIM BRANITELJIMA , ,, sad gledo ove fotke ak bi se oni pokarali kojim slučajem branitelji bi trebali biti sretni i pljeskati ili ????

VL
DA
Dabiša
18:25 22.03.2013.

Ovaj naš ministar je najbolji što smo ikad imali. Fini, pristojni, umjereni čovjek.

VL
KO
komifo
18:38 22.03.2013.

Fotografiju je stavio sin Siniše Glavaševića, ako je to njemu uredu, ko smo mi da sudimo.

VL
Avatar smile
smile
19:17 22.03.2013.

Strašno!

VL
KO
kolovoz
19:20 22.03.2013.

hm star prijatelji i nisu se uspjeli vidjeti 23 godine...ja se s mojim prijateljima ipak cesce srecem i to o prigodama kako veselja tako i tuge...a zar ova dvojica nisu imali do sada stogod podijeliti

VL
Avatar EU afrodita
EU afrodita
19:42 22.03.2013.

"Samo hrabri umiju opraštati....kukavica nikad ne oprašta - to nije u njegovoj naravi." Laurence Sterne

VL
MU
mudri
21:35 22.03.2013.

da zaboravimo prošlost...svašta,koji to maloumnici predlažu??Da zaboravimo šta su nam radili pa da za 10ak godina opet šaljemo djecu u rat.Nikad zaboravit i uvjek se prisjećati šta su nam"braća"bila u stanju napravit.

VL
PO
ponavljac
21:57 22.03.2013.

Koja gesta ministra branitelja, u biti tijekom cijele godine vidimo intenzivne provokacije naše vlade koja želi pokazati tko je pobjedio u ratu, od policijskog osiguranja četničkog derneka pa do ovih slika

VL
PO
ponavljac
21:59 22.03.2013.

U svakom lsučaju ovaj ministar najbolje pkazuje mišljenje većine u ovoj državi, a to je baš nas briga što je tko radio u ratzu, mi , većina u ovoj državi nemamo pojma što je to rat i baš nas briga što se netko nervira što se pruža pozornost onima koji otvoreno širom svijeta šire velikosrpske težnje.

VL
ZP
zperhot
22:00 22.03.2013.

Pored svih hrvatskih reprezentativaca i izbornika Štimca, on se našao slikat i grlit sa srpskim izbornikom. Taj izbornik govori kako je išao po lijekove, a ne oružje. To je isto kao što su svi agresori poslije rata bili logističari, skladištari i pripadnici crvenog "krsta".

VL
IM
Immanuell
10:42 23.03.2013.

Joj, kako je to dirljivo.... Jesu se izljubili? Dva ili tri puta, he - he?!

VL
SV
svrljozvrljo3
11:38 23.03.2013.

Bravo Glavaševiću, bravo Matiću, bravo Mihajloviću! Ovakve pozitivne stvari iskorijenit će mrzitelje na obje strane. Ili će biti još nevažniji za ukupnu sliku društva. Nije da su i sad bitni - ionako se uglavnom radi o Karačmarkovim uguzima. Ovako see pokazuje da smo dio kulturne Europe, a možemo se samo nadati da će i Srbija uskoro za nama.

VL
DA
dadalina
12:19 23.03.2013.

Na poziv za sastanak od strane udruga brnitelja rekao im je da ima neodgodivih obveza. Sad vidimo i kakovih. Ah ti prioriteti.

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.