Na Twitteru fotografija Matića i Mihajlovića: 'Ratna priča je iza nas'
Matić i Mihajlović su stari prijatelji, nisu se vidjeli 23 godine pa su iskoristili priliku za druženje
Komentari 40
Jeli to onaj Matić koji je "branio" Hrvatsku, a sada je uništava?
A sad ozbiljno! Matić i njegovi kukurikavci valjda misle da hrvatski narod i branitelji boluju od kolektivne amnezije,štoli ? Drugačije ne mogu pojmiti ovaj bezobrazluk ministra branitelja i njegovog pomoćnika. Nitko njima ne brani da se privatno sastaju s kim god hoće, ali oni moraju znati da im vlastita privatnost ne smije ići za tim da time vrijeđaju i ponižavaju populaciju koju predstavljaju kao resorni državni dužnosnici. U tom kontekstu ih opetovano molimo za malo više samopoštovanja i obzira prema hratskim braniteljima. Neki još nisu pokopali svoje najbliže, pa bi ovim dužnosnicima bilo pametno to imati na umu kad se upuštaju u ovakve javne izlete .
Nisam se slagao u mnogočemu sa ministrom i sada se ne slažem ali od danas mi se gadi!!! Ovo drugo nije vrijedno spomena!!!
I doista se ne može prigovoriti izjavi da je rat davno završio. Ne ćemo se valjda klati do sudnjega dana?
Nemojte mržnju sijati svojim komentarima. Strah me je ovih svih pluseva na mržnju. Dosta je toga bilo. Treba jednom i pustiti i zaboraviti. Sad smo svoji na svome i u euroatlantskim integracijama i nema straha više. U 20.-om stoljeću je bilo ravno 0 ratova između 2 zemalje s demokracijama. Pustite ljude da žive i druže se s kim žele. Pa Bojan Glavašević je bez oca heroja ostao pa je oprostio. Oprostite i vi. Neka utakmica samo prođe u sportskom ozračju i bez incidenata. Ostalo je manje važno.
Pa ovo je degutantno.
nek si stavi sliku u obiteljski album,dobri prijatelji,, samo on zaboravlja da je ,,na žalost a je,, ministar HRVATSKIM BRANITELJIMA , ,, sad gledo ove fotke ak bi se oni pokarali kojim slučajem branitelji bi trebali biti sretni i pljeskati ili ????
Ovaj naš ministar je najbolji što smo ikad imali. Fini, pristojni, umjereni čovjek.
Fotografiju je stavio sin Siniše Glavaševića, ako je to njemu uredu, ko smo mi da sudimo.
Strašno!
hm star prijatelji i nisu se uspjeli vidjeti 23 godine...ja se s mojim prijateljima ipak cesce srecem i to o prigodama kako veselja tako i tuge...a zar ova dvojica nisu imali do sada stogod podijeliti
"Samo hrabri umiju opraštati....kukavica nikad ne oprašta - to nije u njegovoj naravi." Laurence Sterne
da zaboravimo prošlost...svašta,koji to maloumnici predlažu??Da zaboravimo šta su nam radili pa da za 10ak godina opet šaljemo djecu u rat.Nikad zaboravit i uvjek se prisjećati šta su nam"braća"bila u stanju napravit.
Koja gesta ministra branitelja, u biti tijekom cijele godine vidimo intenzivne provokacije naše vlade koja želi pokazati tko je pobjedio u ratu, od policijskog osiguranja četničkog derneka pa do ovih slika
U svakom lsučaju ovaj ministar najbolje pkazuje mišljenje većine u ovoj državi, a to je baš nas briga što je tko radio u ratzu, mi , većina u ovoj državi nemamo pojma što je to rat i baš nas briga što se netko nervira što se pruža pozornost onima koji otvoreno širom svijeta šire velikosrpske težnje.
Pored svih hrvatskih reprezentativaca i izbornika Štimca, on se našao slikat i grlit sa srpskim izbornikom. Taj izbornik govori kako je išao po lijekove, a ne oružje. To je isto kao što su svi agresori poslije rata bili logističari, skladištari i pripadnici crvenog "krsta".
Joj, kako je to dirljivo.... Jesu se izljubili? Dva ili tri puta, he - he?!
Bravo Glavaševiću, bravo Matiću, bravo Mihajloviću! Ovakve pozitivne stvari iskorijenit će mrzitelje na obje strane. Ili će biti još nevažniji za ukupnu sliku društva. Nije da su i sad bitni - ionako se uglavnom radi o Karačmarkovim uguzima. Ovako see pokazuje da smo dio kulturne Europe, a možemo se samo nadati da će i Srbija uskoro za nama.
Na poziv za sastanak od strane udruga brnitelja rekao im je da ima neodgodivih obveza. Sad vidimo i kakovih. Ah ti prioriteti.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Zemljo otvori se!!!!!!!!