Na Twitteru fotografija Matića i Mihajlovića: 'Ratna priča je iza nas'
Matić i Mihajlović su stari prijatelji, nisu se vidjeli 23 godine pa su iskoristili priliku za druženje
Komentari 40
konačno nešto pozitivno! hvala bogu ima normalnih ljudi u ovoj državi.
ako nešto nevolim onda nevolim ovo silenje priče o pomirenju - toliko je lažno da nema smisla ići dalje u komentar
I ovaj lik je ministar hrvatskih branitelja, sramota!
Civilizacijsko ponasanje treba poceti medu nasim drzavama. . Kad se predstavi nasa pozitivna,postivana osoba(e) sa Srpskim predstavnicima - kao nasi igraci i njihovo vodstvo - onda je to stvarno i nesto posebno. . A Matic? - to je samo slikaika za maticevu osobnu arhivu.
Fuj!!!
Degutantno do krajnjih granica. Ova vlada samo niže blamažu na blamažu. Sram ih bilo, a žive od novca koji hrvatski građani karvavo zarade.
sramota, sramota, sramota! fuj, gadi mi se!!!
Napokon su se našli stari prijatelji!
A gdje im je jugo zastavica sastali se cetnici !!
Ako je ovo stvarno stavio Bojan Glavašević, onda je stvarno totalni idiot. Stavit sliku tipa koji je javno priznao da je kupovao oružje za srbe iz Vukovara, iste one koji su mu na Ovčari ubili oca!?
E Bojane, Bojane, a da sada upitaš Mihajlovića tko je kriv za ubojstvo tvoga oca u facu bi ti rekao ili da je on kriv ili da smo svi krivi. Čovječe dragi, kako te nije sramota?
Maske padaju iz dana u dan!
Samo ti gradi budućnost s takvima mali Bojane, ali takvi su ti oca ubili i mnoge druge Vukovarce.
Fuj!!
Uvijek, uvijek.
Prvo, ministar Matić nije četnik već hrvatski dragovoljac i uznik velikosrpskih logora. Drugo, kada Štimac pije rakiju s Mihajlovićem i jede ajvar i džem, je u redu, što i je u redu. A kad se slika ministar Matić to nije?? Dajte, dosta s glupostima, pobijedimo Srbiju jer smo stvarno bolji u nogometu. Nemojmo vrijeđati goste koji su došli, sve što imamo kazati ili uraditi napravimo u njihovoj mreži. Napunimo ih, stvorimo gol razliku i idemo na Wales! I idemo u Europu 01. 07. 2013. gdje nam još uvijek Srbija gleda leđa. I gdje ćemo u budućnosti upravo mi pomoći Srbiji da dođe što brže kako bi dio problema zajednički riješili unutar Europske unije. I naša manjina, Hrvati i Bunjevci u Vojvodini, će nam biti još bliži. Zamislite zemlje bez granica od Irske do Bugarske, s istim zakonima, valutom ...
to se zove karakter...
Ministri vise nisu ono sto bi trebali biti ...ovo je samo jedna od niza utakmica nase reprezentacije ...cilj se dostize pobjedama...
... ma ljudi moji što je vama ? ... da se nisu 2300 godina vidjeli bili bi prijatelji a ne 23 godine ... i to nije problem ... problem je što srbijanac na Južnom polu i srbijanca na Sjevernom polu isto misle Hrvatima makar se nikad nisu niti će se vidjeti ... strava ...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Pozdrav Protivniku nepravde ! Kako je brate ?