Mamići po starom: (Ras)prodaja i lažna obećanja!
Počelo je prodajom Olma početkom godine, a nastavilo se ovo ljeto. Da bi u svom naumu uspjeli, bilo je potrebno riješiti se i Bjelice, što su i učinili, a onda je na maksimirski izlog zalijepljena naljepnica: "Totalna rasprodaja!"
Komentari 64
cijela uprava dinama komentira na portalu!MCOIS!
vidis ovaj moj nick zasto je to moj nick zato sto vi ne znate a ja znam prije svih vas..oni su tek sada zakljucili da je sve po starom a ja sam to znao cim je dosao on da nagleda kako ide prodaja olma..
Dragi moji negativni komentatori. Ovdje nitko ne prigovara Dinamu, nego Mamićima. Koliko te love pripada Dinamu, a kud će otići većina. Još ne kužite zašto je Dinamo stalno u financijskoj banani?
Stadion se raspada, Dinamo (firma mamić i sinovi d.o.o) se raspada , prodaje se sve uzima se lova i bijeg u Bosnu.
A gle, treba se namiriti prije nego život postane težak u Remetincu i Međugorju, tko će sve to poplaćati kad krene...kao da Mamiće boli uvo za Dinamo, uvijek i samo to im je bila samoposluga.
stanje u dinamu je i stanje u državi, vladaju kriminalci i ne možeš im ništa, tek čudenje i isprazne analize kvazi psihologa kad dječarci puškom nešto izvedu
Braca Dalton nastavljaju sa svojim kriminalnim akcijama..
Mora se Mamić nekako financirati i to je dužnost Dinama! Dinamo je Mamićev klub i HDZ-ova igračka i to Hrvati vole!
Dok je ovaca i bit ce i novaca. Samo podrzavajte klub sa osudjenim lopovima na celu, bez navijaca, bez stadiona, bez duse, bez rezultata....samo nastavite podrzavati....
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Gledatelji rastjerani s tribina. Tribine trule i po život opasne. Dinamo nema sredstava za dobar opstanak, u fazi je vegetacije, drži se na aparatima. Trenerski kapitalci?? Bože sačuvaj, pa cijeli život vam ističem da dok su ova dva tipa u Dinamu, da Dinamo ne može niti koraka naprijed. A obzirom da Dinamo me može preživjeti bez "injekcija" (prodaje obiteljskog zlata i srebra), to je razlog da mora ući u fazu totalne rasprodaje čime se rastače kičma Dinama. Dakle, niti postoji nada da Dinamo može zadržati igrače i na taj način biti važan subjekt u Europi a niti postoji nada da može igrati utakmice na sigurnom i suvremenom stadionu. Sve u svemu, umjesto da je Dinamo u samostalnoj i suverenoj Hrvatskoj, napredovao na novom stadionu i bio važan subjekt u Europi, on je u slobodnom padu. Možete vi drukati minuse od sada pa do slijedećeg jutra ali sve što do sada ističem, sve se obistinilo. A vi koji i dalje mislite da Mamići pretvaraju u zlato sve što dodirnu, naka vam tako i dalje bude. Dinamo treba vlasnika a vlasnika će teško naći koji najprije treba podići stadion i riješiti se opasne ruševine iz "antičkih vremena". I sada vi recite, kakva je perspektiva Dinama kojega mi možemo obožavati i dizati u nebesa do besvjesti, kada se sve vrti u začaranom krugu. A danas i za one za koje smo mislili da su siromašniji i zaostaliji, ojačavaju svoje klubove s kojima će Dinamo imati problema u borbi za prvo mjesto i grade velebne stadione. Zar to nije Bogu za plakati a ulupan toliki novac.