VIDEO Modrić se vratio sjajnom asistencijom u Realovoj pobjedi

1/7
10.03.2018.
u 14:57

U 28. kolu španjolske lige Real je na gostovanju pobijedio Eibar s 2:1

Eibar se pokazao tvrd orah za madridski Real. Nakon pobjede protiv PSG-a kojom su potvrdili plasman u četvrtfinale Lige prvaka, Madriđani su nastavili natjecanje u domaćem prvenstvu.

U 28. kolu španjolske lige Real je na gostovanju pobijedio Eibar s 2:1. U 34. minuti kraljevski je klub došao do prednosti. Strijelac je bi Cristiano Ronaldo nakon sjajne asistencije naše Luke Modrića.

Posljednju utakmicu hrvatski je reprezentativac igrao 14. veljače na Santiago Bernabeuu protiv PSG-a. Tada je ozlijedio zadnju ložu te propustio šest susreta.

Domaćin je izjednačio u petoj minuti nastavka pogotkom Ramisa, a pobjedu Realu donio je u 84. minuti svojim drugim pogotkom Cristiano Ronaldo.

Vodi Barcelona (-1) sa 69 bodova ispred Atletico Madrida (-1) 61 i Reala 57.