Lokomotiva kaznila plave promašaje, kako će tek biti protiv Lyona
U prvoj utakmici 9. kola Prve HNL Dinamo je kao gost u Maksimiru pobijedio Lokomotivu sa 2:1
Komentari 133
Idler 3; Itekako pratim Seriu A , a konkretno tekmu protiv Barija sam izravno pratio, a on je u toj tekmi igrao s tri napadača i to od starta (središnjim i dva krilna), Zanneti i Cambiasso su mu bili zadnji vezni s tim da je Zanneti vrlo često ulazio u prazan prostor poput klasičnog ofenzivca, oa je Esteban jedini ostajao kao osigurač jer Mourinho mora imati barem fednod osigurača, Sneijder mu je bio skoro polušpica, a Maicon i Chivu sa mu u trenutcima bili klasična krila, a ne bekovi (što je njihova prirodna pozicija)...Protiv Barce mu je Eto\'o igrao beka...mislim o čemu ti pričaš !!! Obožavam Serie A još od malih nogu tako da su tvoje tvrdnje potpono neutemeljene !!!
M@rsijanac9; skužio sam da ti to leži !!!
. u 23:21h luena 1 je napisao/la: de Marsi sorry,ali nemoj filozofirati.... bez fizickog treninga nema ni umnog...( ha,ha,ha Stvarno!!! daj curo od kud ti to?)....... I sto ti znaci periferna vizija...( ona vizija koja nije fokusirana).... nego ne namjeravanmm , niti je to moguce ,objasnjavati preko neta
Idler 3; sorry malo sam previše griješio pri tipkanju pa su dijelovi uistinu nerazumljivi :) Slažem se s tobom da je Mourinho trener koji forsira tzv, kotrolirani odnosno defenzivni nogomet, ali i on se u svakoj tekmi prilagođava protvniku intenzivno ga proučavajući nebitno da li je to Dinamo ili Barcelona !!!
23:25h bluewitch....pa sad si napisal njihov standardni sastav i formaciju u to vrijeme. Stvar je samo koliko je plitko/duboko postavljal formaciju. PS: inače ak si zaboravil Eto\'o je prešel nazad tek kad im je igrač isključen, do tad su igralii onak ka si opisal !!!
@ luena.....evo ti primjera koji to ilustrira.....Slab citac slovka,dobar citac cita rijec po rijec,vrlodobar citac cita cijelu recenicu odjednom. Vrhunski citac cita cijelu stranicu odjednom.
Idler 3, čini mi se da ja i ti u biti govorimo o istoj stvari, ali ju drugačije tumačimo
Ehej marsi,a vazi li to i u saobracaju.... Ili kad prelazim preko semafora,da nebi slucajno iskljucila svijest pa me podsvijest odvede pod auto.... >:-))
rukavini nemoze ni 100 psihologa pomoci jer on jednostavno nema kvalitetu, jer da ima bilo gdje bi proradio hajduk, grcka, dinamo
M@rsijanac9; sad kad si spomenuo, sjetih se da je Lenjin imao fantastičan periferni vid jer je čitao u biti između redaka povezujući pojmove u cjelinu !!! Piše se da je bio u stanju pričitati Tolstojev \"Rat i mir\" za par sati !!!
M@rsijanac9; Opet nisam siguran koliko bi to Rukiju pomoglo !!!
23:39h luena 1 je napisao/la: Ehej marsi,a vazi li to i u saobracaju.... Ili kad prelazim preko semafora,da nebi slucajno iskljucila svijest pa me podsvijest odvede pod auto.... >:-))
Idler 3; Mourinho je genij u svakom smislu te riječi, iako mislim da njemu više leže defenzivno orjentirane ekipe bez previše superstarova, što se za Real ne bi moglo reći !!!
@luena 1 Lokomotiva je drugi pogon Dinama. Za razliku od recimo NK Zagreb koji to nije, isto kao sto NK Split to nije za Hajduk. Hajdukova druga momcad trebala bi igrati u 3. ligi, kao sto je to praksa u Njemackoj. To bi trebalo vrijediti i za Lokomotivu. To sto navijam za Dinamo ne iskljucuje mogucnost da koristim vlastiti razum i vidim kako to objektivno nije sasvim regularno. Zar se zbog navijackih strasti svi valjda trebamo praviti blesavi i za crno govoriti da je bijelo i obrnuto?
Vdis Marsi,ja kazem ovako.... analfabet,legastenika ,prosjek i genie...
23:38h bluewitch...možda al baš nisam siguran. Mourinha su pljuvali i prozivali sve do teme protiv Barce, onda su naglo svi zašutjeli....a čovjek je rijetko dobar trener, štoviše, čudo u pravom smislu riječi !!!
bluewitch je napisao/la: M@rsijanac9; Opet nisam siguran koliko bi to Rukiju pomoglo !!! >>> Nisam to pokusao sa nogometasima ali jesam sa boksacima ,karate i ultimate fighting. Nas normalni pogled je fokusiran i slican tunel viziji dok je podsvijesna vizijaa sveobuhvatna. Vec ranije sam spomenuo da je podsvijest 7 puta brza od svijesti pa se recimo u takvom trenutku kad napadac mora reagirati u milisekundi vrijeme USPORI.... U primjeru luene o prelazu na semaforu svijest je potrebna ,u primjeru Rukavine pred vratarom svijest i razmisljanje nisu potrebni
u 23:47h luena 1 je napisao/la: Vdis Marsi,ja kazem ovako.... analfabet,legastenika ,prosjek i genie... >>>>>>> ???he,he, zene je cesto nemoguce razumjeti
juma.... Zas sto , ja sam \"samo \" ljubiteljica nogometa i navijcica Dinama... dali je regularno ili nije ,ne spada u moje resors da o tome govorim ili kritiziram... Kako je odluceno ,tako se utakmice i odradjuju... Meni je bitnoitno da klub za koji navijam pokaze dobru utakmicu (ova veceras mogla je biti i bolja ) ali opet dobro,pred njima su pripreme za dolazecu sa Lyonom i da nisu previse riskirali i to je razumljivo.... Drugo kad je crno onda je crno a bijelo bijelo... O cem ti opet sapunjas... Trece ,nemoj mi samo njem.ligu sa nasom usporedjivat,jer smo miljama iza njih,nema smisla...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
23:15h bluewitch je napisao/la: M@rsijanac9; ne ulazim u te podsvijesne sfere jer se baš u to i ne kužim, a vidim da si s tim dosta dobro upoznat pa pretpostavljam da znaš o čemu govoriš !!! Ja samo mislim da Ruki nikad neće biti rasni strijelac jer to on u sebi nema..daj Bože da griješim !!! >>>>>>>>> To mi je hobi od 1973 pa o tom podrucju MALO znam.....ha,ha da sam u domovini otisao bih posjetiti Rukija da vidim moze li se tu ista uciniti....Jednostavno je ali nije lako