Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 35
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Prva HNL
Povratak na članak

Lokomotiva kaznila plave promašaje, kako će tek biti protiv Lyona

U prvoj utakmici 9. kola Prve HNL Dinamo je kao gost u Maksimiru pobijedio Lokomotivu sa 2:1

Komentari 133

OB
-obrisani-
23:23 23.09.2011.

23:15h bluewitch je napisao/la: M@rsijanac9; ne ulazim u te podsvijesne sfere jer se baš u to i ne kužim, a vidim da si s tim dosta dobro upoznat pa pretpostavljam da znaš o čemu govoriš !!! Ja samo mislim da Ruki nikad neće biti rasni strijelac jer to on u sebi nema..daj Bože da griješim !!! >>>>>>>>> To mi je hobi od 1973 pa o tom podrucju MALO znam.....ha,ha da sam u domovini otisao bih posjetiti Rukija da vidim moze li se tu ista uciniti....Jednostavno je ali nije lako

VL
BL
bluewitch
23:25 23.09.2011.

Idler 3; Itekako pratim Seriu A , a konkretno tekmu protiv Barija sam izravno pratio, a on je u toj tekmi igrao s tri napadača i to od starta (središnjim i dva krilna), Zanneti i Cambiasso su mu bili zadnji vezni s tim da je Zanneti vrlo često ulazio u prazan prostor poput klasičnog ofenzivca, oa je Esteban jedini ostajao kao osigurač jer Mourinho mora imati barem fednod osigurača, Sneijder mu je bio skoro polušpica, a Maicon i Chivu sa mu u trenutcima bili klasična krila, a ne bekovi (što je njihova prirodna pozicija)...Protiv Barce mu je Eto\'o igrao beka...mislim o čemu ti pričaš !!! Obožavam Serie A još od malih nogu tako da su tvoje tvrdnje potpono neutemeljene !!!

VL
BL
bluewitch
23:27 23.09.2011.

M@rsijanac9; skužio sam da ti to leži !!!

VL
OB
-obrisani-
23:29 23.09.2011.

. u 23:21h luena 1 je napisao/la: de Marsi sorry,ali nemoj filozofirati.... bez fizickog treninga nema ni umnog...( ha,ha,ha Stvarno!!! daj curo od kud ti to?)....... I sto ti znaci periferna vizija...( ona vizija koja nije fokusirana).... nego ne namjeravanmm , niti je to moguce ,objasnjavati preko neta

VL
BL
bluewitch
23:34 23.09.2011.

Idler 3; sorry malo sam previše griješio pri tipkanju pa su dijelovi uistinu nerazumljivi :) Slažem se s tobom da je Mourinho trener koji forsira tzv, kotrolirani odnosno defenzivni nogomet, ali i on se u svakoj tekmi prilagođava protvniku intenzivno ga proučavajući nebitno da li je to Dinamo ili Barcelona !!!

VL
Avatar Idler 3
Idler 3
23:35 23.09.2011.

23:25h bluewitch....pa sad si napisal njihov standardni sastav i formaciju u to vrijeme. Stvar je samo koliko je plitko/duboko postavljal formaciju. PS: inače ak si zaboravil Eto\'o je prešel nazad tek kad im je igrač isključen, do tad su igralii onak ka si opisal !!!

VL
OB
-obrisani-
23:38 23.09.2011.

@ luena.....evo ti primjera koji to ilustrira.....Slab citac slovka,dobar citac cita rijec po rijec,vrlodobar citac cita cijelu recenicu odjednom. Vrhunski citac cita cijelu stranicu odjednom.

VL
BL
bluewitch
23:38 23.09.2011.

Idler 3, čini mi se da ja i ti u biti govorimo o istoj stvari, ali ju drugačije tumačimo

VL
OB
-obrisani-
23:39 23.09.2011.

Ehej marsi,a vazi li to i u saobracaju.... Ili kad prelazim preko semafora,da nebi slucajno iskljucila svijest pa me podsvijest odvede pod auto.... >:-))

VL
KR
kruni
23:40 23.09.2011.

rukavini nemoze ni 100 psihologa pomoci jer on jednostavno nema kvalitetu, jer da ima bilo gdje bi proradio hajduk, grcka, dinamo

VL
BL
bluewitch
23:42 23.09.2011.

M@rsijanac9; sad kad si spomenuo, sjetih se da je Lenjin imao fantastičan periferni vid jer je čitao u biti između redaka povezujući pojmove u cjelinu !!! Piše se da je bio u stanju pričitati Tolstojev \"Rat i mir\" za par sati !!!

VL
BL
bluewitch
23:44 23.09.2011.

M@rsijanac9; Opet nisam siguran koliko bi to Rukiju pomoglo !!!

VL
OB
-obrisani-
23:45 23.09.2011.

23:39h luena 1 je napisao/la: Ehej marsi,a vazi li to i u saobracaju.... Ili kad prelazim preko semafora,da nebi slucajno iskljucila svijest pa me podsvijest odvede pod auto.... >:-))

VL
BL
bluewitch
23:53 23.09.2011.

Idler 3; Mourinho je genij u svakom smislu te riječi, iako mislim da njemu više leže defenzivno orjentirane ekipe bez previše superstarova, što se za Real ne bi moglo reći !!!

VL
Avatar juma
juma
23:45 23.09.2011.

@luena 1 Lokomotiva je drugi pogon Dinama. Za razliku od recimo NK Zagreb koji to nije, isto kao sto NK Split to nije za Hajduk. Hajdukova druga momcad trebala bi igrati u 3. ligi, kao sto je to praksa u Njemackoj. To bi trebalo vrijediti i za Lokomotivu. To sto navijam za Dinamo ne iskljucuje mogucnost da koristim vlastiti razum i vidim kako to objektivno nije sasvim regularno. Zar se zbog navijackih strasti svi valjda trebamo praviti blesavi i za crno govoriti da je bijelo i obrnuto?

VL
OB
-obrisani-
23:47 23.09.2011.

Vdis Marsi,ja kazem ovako.... analfabet,legastenika ,prosjek i genie...

VL
Avatar Idler 3
Idler 3
23:49 23.09.2011.

23:38h bluewitch...možda al baš nisam siguran. Mourinha su pljuvali i prozivali sve do teme protiv Barce, onda su naglo svi zašutjeli....a čovjek je rijetko dobar trener, štoviše, čudo u pravom smislu riječi !!!

VL
OB
-obrisani-
23:52 23.09.2011.

bluewitch je napisao/la: M@rsijanac9; Opet nisam siguran koliko bi to Rukiju pomoglo !!! >>> Nisam to pokusao sa nogometasima ali jesam sa boksacima ,karate i ultimate fighting. Nas normalni pogled je fokusiran i slican tunel viziji dok je podsvijesna vizijaa sveobuhvatna. Vec ranije sam spomenuo da je podsvijest 7 puta brza od svijesti pa se recimo u takvom trenutku kad napadac mora reagirati u milisekundi vrijeme USPORI.... U primjeru luene o prelazu na semaforu svijest je potrebna ,u primjeru Rukavine pred vratarom svijest i razmisljanje nisu potrebni

VL
OB
-obrisani-
23:54 23.09.2011.

u 23:47h luena 1 je napisao/la: Vdis Marsi,ja kazem ovako.... analfabet,legastenika ,prosjek i genie... >>>>>>> ???he,he, zene je cesto nemoguce razumjeti

VL
OB
-obrisani-
23:59 23.09.2011.

juma.... Zas sto , ja sam \"samo \" ljubiteljica nogometa i navijcica Dinama... dali je regularno ili nije ,ne spada u moje resors da o tome govorim ili kritiziram... Kako je odluceno ,tako se utakmice i odradjuju... Meni je bitnoitno da klub za koji navijam pokaze dobru utakmicu (ova veceras mogla je biti i bolja ) ali opet dobro,pred njima su pripreme za dolazecu sa Lyonom i da nisu previse riskirali i to je razumljivo.... Drugo kad je crno onda je crno a bijelo bijelo... O cem ti opet sapunjas... Trece ,nemoj mi samo njem.ligu sa nasom usporedjivat,jer smo miljama iza njih,nema smisla...

VL
« 1 2 3 4 5 6 7 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.