Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 35
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Prva HNL
Povratak na članak

Lokomotiva kaznila plave promašaje, kako će tek biti protiv Lyona

U prvoj utakmici 9. kola Prve HNL Dinamo je kao gost u Maksimiru pobijedio Lokomotivu sa 2:1

Komentari 133

BL
bluewitch
22:42 23.09.2011.

Nemoj mi samo Dudua spominjati...zbog tog dečka imam ranu na srcu... a zbog butchera Taylora vječitu mržnju prema čitavom engleskom rodu i njihovom mesarskom nogometu !!!

VL
OB
-obrisani-
22:43 23.09.2011.

u 22:40h bluewitch je napisao/la: M@rsijanac9 ; Slažem se, taj instikt ili imaš ili nemaš, tu trening ne pomaže previše !!! >>>>>>> da tocno....rasni strijelac je sa time rodjen ali isto tako postoji nacin da se to nauci

VL
BL
bluewitch
22:47 23.09.2011.

luena srećo, vidim da isto razmišljamo, htio sam samo naglasiti, da nije j.....g Taylora Dudu bi danas bio božanstvo u Arsenalu u rangu s Denisom Bergkampom !!!

VL
KI
kiiko
22:47 23.09.2011.

inace kako je gledanje utakmice dinama sa marsa ? jel imas dobar signal ?

VL
OB
-obrisani-
22:51 23.09.2011.

u 22:44h bluewitch je napisao/la: Možda bi psiholog u Rukijevom slučaju i pomogao...tko zna možda treba probati !!!! >>>>>> ha,ha psiholog....od takvih se treba drzati sto dalje.Pojma oni nemaju o psihi. Sjecas li se one borbe Gonzage i Cro-copa kadad je Cro dobio high -kick u sljepoocicu. Zasto se to dogodilo. Razlog je jednostavan ,nije vidio udarac i nije obranbeno reagirao. Da se borio na principu podsvijesti lako bi parirao taj sut ,posto je podsvijest 7 puta brza od svijesti......Slicno je i sa Rukavinom i pogotovo sa vratarima

VL
OB
-obrisani-
22:54 23.09.2011.

22:47h kiiko je napisao/la: inace kako je gledanje utakmice dinama sa marsa ? jel imas dobar signal ? >>> ha,he.....nisam tekmu ni gledao .Nisam mogao naci live streaming

VL
BL
bluewitch
22:56 23.09.2011.

Ipak mislim da killer instikt ili imaš ili nemaš, treningom možeš uhvatiti nekakve šablone, ali smirenost, odlučnost i koncentraciju da u datoj situaciji ispravno reagiraš (odnosno taj famozni killer instikt) ili imaš ili nemaš, a Ruki ga definitivno nema i to je tužna istina !!!

VL
Avatar juma
juma
22:59 23.09.2011.

Ne znam po kojem kriteriju Lokomotiva, koja je u biti drugi pogon Dinama, moze igrati u istom rangu natjecanja? Zar to ne dovodi u pitanje regularnost HNL-a? Moze li si uopce netko zamisliti situaciju u kojoj Lokomotiva pobijedi Dinamo ili mu uzme bod, osim u slucaju kad je Dinamo vec osigurao naslov? Meni je to tesko.

VL
Avatar Idler 3
Idler 3
23:01 23.09.2011.

22:32h bluewitch...griješiš - sve momčadi igraju najjačom postavom i najjačim sustavom uz eventualnu alternativu Doma/gostovanje. No jače momčadi jednostavno uvijek forsiraju svoju igru. PS: Mourinho je osvojio LP s onakvom igrom kakvu je igral cijele sezone - ne kužim kaj si htjel reć !!!

VL
OB
-obrisani-
23:04 23.09.2011.

juma.... I sto si sad tim htio reci,da je utakmica prodana ili sto... pa i Hajduk je igrao sa Splitom tu se nisi nista zamislio nego samo kad je dinamo u pitanju...

VL
BL
bluewitch
23:06 23.09.2011.

Idler 3; sam si rekao jače ekipe uvijek forsiraju svoju igru - ključna riječ JAČE... Druga stvar misliš da je Inter te sezone igrao isto i protiv Barija kao i protiv Barcelone...naravno da nije... igru podredi protivniku u onolikoj mjeri koliko sama snaga tvoje ekipe to dopušta ...kužiš ??

VL
OB
-obrisani-
23:07 23.09.2011.

22:56h bluewitch je napisao/la: Ipak mislim da killer instikt ili imaš ili nemaš, treningom možeš uhvatiti nekakve šablone, ali smirenost, odlučnost i koncentraciju da u datoj situaciji ispravno reagiraš (odnosno taj famozni killer instikt) ili imaš ili nemaš, a Ruki ga definitivno nema i to je tužna istina !!! >>>>> ne govorim o tjelesnom treningu ,nago treningu uma .....Ako covjek nauci upotrebljavati perifernu viziju ( sto i nije tako tesko) tada se svijest iskljuci i podsvijest igra nogomet

VL
KI
kiiko
23:09 23.09.2011.

volim dinamo

VL
BL
bluewitch
23:09 23.09.2011.

Da je to uistino tako jednostavno onda bi Gasperini lagano kopirao sistem igre Mourinha, ekipa mu je skora potpuno ista, i rezultat ne bi smio izostati...kao što vidiš to baš i nije tako...Zato je Gasperini na \"birou\", a veliki Mou u Realu !!!

VL
OB
-obrisani-
23:11 23.09.2011.

Ma ne samo ti kiko,ima nas vise...

VL
BL
bluewitch
23:15 23.09.2011.

M@rsijanac9; ne ulazim u te podsvijesne sfere jer se baš u to i ne kužim, a vidim da si s tim dosta dobro upoznat pa pretpostavljam da znaš o čemu govoriš !!! Ja samo mislim da Ruki nikad neće biti rasni strijelac jer to on u sebi nema..daj Bože da griješim !!!

VL
Avatar Idler 3
Idler 3
23:15 23.09.2011.

23:06h bluewitch....pišeš napamet l baš ne pratiš talijansku ligu. Upravo suprotno, zato su ga i pljuvali dok nije na kraju prošel Barcu pa su svi zanijemili. Ak nisi shvatio - igrao je povučeno i zonski čak i protiv Barija !!!

VL
DO
dodotatino
23:17 23.09.2011.

ne kužim ovo. iza one Fina medie u prošlom kolu i 7 dana gromoglasne tišine o suđenju i sudcima opet Dinamo kupio tekmu, ili mu pustili. Dokle možete svoje slabosti na druge svaljivati. Dosada več tri pobjede imate u najmanju ruku sumljive.

VL
OB
-obrisani-
23:21 23.09.2011.

de Marsi sorry,ali nemoj filozofirati.... bez fizickog treninga nema ni umnog... I sto ti znaci periferna vizija,pa ni jedan igrac ne moze reci da ce dugorocno biti na najvisoj ,najjacoj strani ... Sve se to dokaze ili pokaze iz utakmiceice u utakmicu.... Svako od njih ima svoje uspone i padove jedan vise drugi manje...

VL
OB
-obrisani-
22:44 23.09.2011.

Halo ,Dudu ,dudu je poseban nemozes ti ni jednog napadaca sa njim uspredjivati..... Iako je skoro dvije godine bio suh ,ona dva pogotka u tekmi sa Izraelom nisu ,jos nisu onaj Dudu koji je bio prije ozlijede.. Kad on prpradiadi ne samo fizicki nego i psihicki ,nece mu biti premca... Ruki bi mora opet malo klupu grijat,jer kad bi sa klupe ulazio taj je postizao golove..

VL
« 1 2 3 4 5 6 7 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.