Lokomotiva kaznila plave promašaje, kako će tek biti protiv Lyona
U prvoj utakmici 9. kola Prve HNL Dinamo je kao gost u Maksimiru pobijedio Lokomotivu sa 2:1
Komentari 133
u 22:40h bluewitch je napisao/la: M@rsijanac9 ; Slažem se, taj instikt ili imaš ili nemaš, tu trening ne pomaže previše !!! >>>>>>> da tocno....rasni strijelac je sa time rodjen ali isto tako postoji nacin da se to nauci
luena srećo, vidim da isto razmišljamo, htio sam samo naglasiti, da nije j.....g Taylora Dudu bi danas bio božanstvo u Arsenalu u rangu s Denisom Bergkampom !!!
inace kako je gledanje utakmice dinama sa marsa ? jel imas dobar signal ?
u 22:44h bluewitch je napisao/la: Možda bi psiholog u Rukijevom slučaju i pomogao...tko zna možda treba probati !!!! >>>>>> ha,ha psiholog....od takvih se treba drzati sto dalje.Pojma oni nemaju o psihi. Sjecas li se one borbe Gonzage i Cro-copa kadad je Cro dobio high -kick u sljepoocicu. Zasto se to dogodilo. Razlog je jednostavan ,nije vidio udarac i nije obranbeno reagirao. Da se borio na principu podsvijesti lako bi parirao taj sut ,posto je podsvijest 7 puta brza od svijesti......Slicno je i sa Rukavinom i pogotovo sa vratarima
22:47h kiiko je napisao/la: inace kako je gledanje utakmice dinama sa marsa ? jel imas dobar signal ? >>> ha,he.....nisam tekmu ni gledao .Nisam mogao naci live streaming
Ipak mislim da killer instikt ili imaš ili nemaš, treningom možeš uhvatiti nekakve šablone, ali smirenost, odlučnost i koncentraciju da u datoj situaciji ispravno reagiraš (odnosno taj famozni killer instikt) ili imaš ili nemaš, a Ruki ga definitivno nema i to je tužna istina !!!
Ne znam po kojem kriteriju Lokomotiva, koja je u biti drugi pogon Dinama, moze igrati u istom rangu natjecanja? Zar to ne dovodi u pitanje regularnost HNL-a? Moze li si uopce netko zamisliti situaciju u kojoj Lokomotiva pobijedi Dinamo ili mu uzme bod, osim u slucaju kad je Dinamo vec osigurao naslov? Meni je to tesko.
22:32h bluewitch...griješiš - sve momčadi igraju najjačom postavom i najjačim sustavom uz eventualnu alternativu Doma/gostovanje. No jače momčadi jednostavno uvijek forsiraju svoju igru. PS: Mourinho je osvojio LP s onakvom igrom kakvu je igral cijele sezone - ne kužim kaj si htjel reć !!!
juma.... I sto si sad tim htio reci,da je utakmica prodana ili sto... pa i Hajduk je igrao sa Splitom tu se nisi nista zamislio nego samo kad je dinamo u pitanju...
Idler 3; sam si rekao jače ekipe uvijek forsiraju svoju igru - ključna riječ JAČE... Druga stvar misliš da je Inter te sezone igrao isto i protiv Barija kao i protiv Barcelone...naravno da nije... igru podredi protivniku u onolikoj mjeri koliko sama snaga tvoje ekipe to dopušta ...kužiš ??
22:56h bluewitch je napisao/la: Ipak mislim da killer instikt ili imaš ili nemaš, treningom možeš uhvatiti nekakve šablone, ali smirenost, odlučnost i koncentraciju da u datoj situaciji ispravno reagiraš (odnosno taj famozni killer instikt) ili imaš ili nemaš, a Ruki ga definitivno nema i to je tužna istina !!! >>>>> ne govorim o tjelesnom treningu ,nago treningu uma .....Ako covjek nauci upotrebljavati perifernu viziju ( sto i nije tako tesko) tada se svijest iskljuci i podsvijest igra nogomet
volim dinamo
Da je to uistino tako jednostavno onda bi Gasperini lagano kopirao sistem igre Mourinha, ekipa mu je skora potpuno ista, i rezultat ne bi smio izostati...kao što vidiš to baš i nije tako...Zato je Gasperini na \"birou\", a veliki Mou u Realu !!!
Ma ne samo ti kiko,ima nas vise...
M@rsijanac9; ne ulazim u te podsvijesne sfere jer se baš u to i ne kužim, a vidim da si s tim dosta dobro upoznat pa pretpostavljam da znaš o čemu govoriš !!! Ja samo mislim da Ruki nikad neće biti rasni strijelac jer to on u sebi nema..daj Bože da griješim !!!
23:06h bluewitch....pišeš napamet l baš ne pratiš talijansku ligu. Upravo suprotno, zato su ga i pljuvali dok nije na kraju prošel Barcu pa su svi zanijemili. Ak nisi shvatio - igrao je povučeno i zonski čak i protiv Barija !!!
ne kužim ovo. iza one Fina medie u prošlom kolu i 7 dana gromoglasne tišine o suđenju i sudcima opet Dinamo kupio tekmu, ili mu pustili. Dokle možete svoje slabosti na druge svaljivati. Dosada več tri pobjede imate u najmanju ruku sumljive.
de Marsi sorry,ali nemoj filozofirati.... bez fizickog treninga nema ni umnog... I sto ti znaci periferna vizija,pa ni jedan igrac ne moze reci da ce dugorocno biti na najvisoj ,najjacoj strani ... Sve se to dokaze ili pokaze iz utakmiceice u utakmicu.... Svako od njih ima svoje uspone i padove jedan vise drugi manje...
Halo ,Dudu ,dudu je poseban nemozes ti ni jednog napadaca sa njim uspredjivati..... Iako je skoro dvije godine bio suh ,ona dva pogotka u tekmi sa Izraelom nisu ,jos nisu onaj Dudu koji je bio prije ozlijede.. Kad on prpradiadi ne samo fizicki nego i psihicki ,nece mu biti premca... Ruki bi mora opet malo klupu grijat,jer kad bi sa klupe ulazio taj je postizao golove..
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nemoj mi samo Dudua spominjati...zbog tog dečka imam ranu na srcu... a zbog butchera Taylora vječitu mržnju prema čitavom engleskom rodu i njihovom mesarskom nogometu !!!