KUP KRALJA

Athletic Bilbao preokrenuo protiv Villarreala

06.01.2016.
u 14:01

Vodio je Villarreal 2:0, ali izgubio 2:3 i priliku za uzvrat će imati već 13. siječnja

Athletic Bilbao je u prvoj utakmici osmine finala Kupa kralja pobijedio Villarreal 3:2, iako je žuta podmornica na poluvremenu imala 2:0.

Gosti su poveli preko Baptistaa u 16. minuti, a na 2:0 je povisio Samuel u 38. minuti.

Preokret su domaćini započeli preko Williamsa u 54. minuti. Na 2:2 je izjednačio Aduriz u 68. minuti. Konačnih 3:2 Baskima je donio Laporte u 81. minuti.

U samoj završnici gosti su ostali s igračem manje nakon isključenja Marija.