Kovačev Eintracht izgubio i na petom uzastopnom gostovanju

Eintracht Frankfurt
1/5
14.04.2018.
u 17:25

Kramarićev (90 minuta) Hoffenheim je s 2:0 pobijedio HSV golovima Gnabryja u 18. i Szalaija u 27. minuti.

Odigrane su četiri utakmice 30. kola Bundeslige, a peti uzastopni poraz na gostovanju upisao je Kovačev Eintracht.

Ovog puta s 4:1 bolji je u Leverkusenu bio Bayer golovima Brandta u 20. te Vollanda u 71., 77. i 88. minuti. Za goste je u 23. minuti pogodio Fabian. Jedvaj je za apotekare igrao od 83. minuti, dok Rebić zbog ozljede nije konkurirao za goste.

Köln je poveo kod Herthe golom Bittencourta u 29. minuti, no Selke zabija u 49. i 53. za preokret domaćina 2:1 i tri boda.

Jedini gostujući bod osvojio je Hannover i to kod Stuttgarta odigravši 1:1. Domaćin je poveo preko Thommyja u 53. minuti, da bi goste poraza spasio Fullkrug u 91. minuti.

Borussia iz Mönchengladbacha povela je u Münchenu protiv Bayerna golom Drmića u 9. minuti, no na kraju su Bavarci uvjerljivo slavili 5:1 uz dva gola Wagnera, te jedan Alcantare, Alabe i Lewandowskog.