Naslovnica Sport Ostali sportovi

Kanuistica Vanesa Tot deveta u A finalu na 500 m

Kanuist Bruno Kumpez osvojio je osmo mjesto u B finalu. Na istoj dionici među kajakašima Antun Novaković je podijelio peto mjesto u B finalu
09. lipnja 2018. u 16:31 0 komentara 221 prikaza
Vanesa Tot
Pogledajte galeriju 1/6

Najbolja hrvatska kanuistica na mirnim vodama 18-godišnja Vanesa Tot osvojila je deveto, posljednje mjesto u A finalu u disciplini C-1 500 metara na Europskom prvenstvu u Beogradu.

Modrić i Lovren NAGLASAK Izborniče, moramo odgajati poštene ljude

U toj je disciplini naslov europske prvakinje osvojila Bjeloruskinja Alena Nazdrova, za kojom je Tot zaostala 17.942 sekundi.

Kanuist Bruno Kumpez osvojio je osmo mjesto u B finalu, a ukupno 17. u disciplini C-1 1000 metara, u kojoj je europskim prvakom postao Čeh Martin Fuksa.

Vanesa Tot
1 / 6
Vanesa Tot

Na istoj dionici među kajakašima Antun Novaković je podijelio peto mjesto u B finalu, a ukupno 14. poziciju, sa Šveđaninom Nathellom. Novi europski prvak je Portugalac Fernando Pimenta.

U nedjelju će u A finalu kajaka jednosjeda (K1) na dionici od 500 metara nastupiti Antun Novaković.

Damir Martin i Filip Hrgović FILIP HRGOVIĆ: Suvježbačima nije lako, vrlo brzo odustaju od spariranja Niko Kovač kakvo pojačanje Bomba iz Njemačke: Niko Kovač dovodi Cristiana Ronalda?!
Mojmira Pastorčić
NITKO SE NIJE NADAO
Mojmiri je u sinoćnjoj emisiji u kadar ušetao nezvani gost, snimka je hit na internetu