Naslovnica Sport Strani nogomet

Kakva golčina Ronalda! Pogledajte kako je Realu donio novi trofej

Luka Modrić i Mateo Kovačić bili su na klupi kod Reala, dok je Milan Badelj na drugoj strani odigrao prvih 45 minuta.
24. kolovoza 2017. u 09:28 3 komentara 3042 prikaza
Cristiano Ronaldo

Real Madrid sinoć je na Santiago Bernabeu svladao Fiorentinu s 2:1 i osvojio trofej Bernabeu.

Luka Modrić Na kraju isključen Procurila snimka: Bijesni Ramos napao i urlao na Modrića

Cristiano Ronaldo zbog guranja suca suspendiran je na pet utakmica u španjolskom prvenstvu, no može igrati na ovom prijateljskom turniru. Publika je Portugalca dočekala ovacijama, a on im se odužio prekrasnim golom za 2:1 u 33. minuti. Sjajno je pogodio suprotni kut.

Fiorentina je povela u četvrtoj minuti preko Veretouta, dok je četiri minute poslije izjednačio Mayoral na asistenciju Ronalda.

Nikola Kalinić Prvi intervju Fassone: Nikola je kvalitetan! Kalinić: Ne osjećam pritisak Mateo Kovačić Španjolci tvrde: Kovačić ima dogovor s velikanom i odlazi iz Reala: 'Sve je moguće!' TALIJANSKI VELIKAN Sad je i službeno! Milan potvrdio da je doveo hrvatskog napadača