Juventus otpisao Mandžukića, a navijači skandirali Hrvatu!

15. prosinca 2019. u 17:29 4 komentara 27162 prikaza
Mario Mandžukić
Pogledajte galeriju 1/6

U susretu 16. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus je u Torinu pobijedio Udinese s 3-1 vrativši se barem privremeno na vrh ljestvice Serie A.

Milan Borjan Srpska liga Zvezdin vratar protiv Čukaričkog primio nevjerojatan gol

Torinska "Stara dama" je sav posao obavila u prvom dijelu postigavši tri gola. Dva je zabio Cristiano Ronaldo (9, 39), a jednog Leonardo Bonucci (45+1). Do kraja susreta gosti su uspjeli tek ublažiti poraz, u četvrtoj minuti sudačke nadoknade zabio je Ignacio Pussetto.

Juventusovi navijači su tijekom dvoboja ovacijama pozdravili Marija Mandžukića...

Atalanta se nakon slavlja u Ukrajini protiv Šahtara i plasmana u osminu finala Lige prvaka nije uspjela oporaviti i poražena je na gostovanju kod Bologne s 1-2. Rodrigo Palacio (12) i Andrea Poli (53) zabili su za domaćine, dok je pogodak za momčad iz Bergama zabio Ruslan Malinovski (60). Mario Pašalić je igrao cijeli susret za Atalantu.

Milan je na San Siru ponovo razočarao odigravši tek 0-0 protiv Sassuola. Ante Rebić nije nastupio za domaći sastav.

Mario Mandžukić Odlazi iz Torina Mandžukić može birati gdje će nastaviti karijeru, ima četiri ponude!

U prvom nedjeljnom susretu Verona, koju vodi Ivan Jurić, i Torino su odigrali 3-3 nakon što je domaćin u posljednjih 20 minuta zabio tri gola. Torino je poveo golovima Cristiana Ansaldija (37, 61) i Alexa Bernguera (55), no Verona je uspjela iščupati bod. Strijelci su bili Giampaolo Pazzini (70-11m), Valerio Verre (77) i Mariusz Speinski (84).

Večeras su na rasporedu još dvije utakmice, a sastaju se Roma i SPAL, te Fiorentina - Inter.

Na ljestvici vodi Juventus s 39 bodova, Inter je drugi s bodom manje, ali i utakmicom manje, dok je Lazio treći s 33 boda.