Pogledajte prvi gol Joze Šimunovića za Celtic!

Jozo Šimunović
1/2
15.01.2016.
u 23:15

Šimunović je pogodio glavom za 2-0 u 27. minuti nakon ubačaja Krisa Commonsa. Dva gola za Celtic postigao je Leigh Griffiths (21, 48), a jednoga Commons (56), dok je gol za Dundee United postigao Simon Murray (31).

Mladi hrvatski nogometni reprezentativac Jozo Šimunović postigao je svoj prvi pogodak za Celtic koji je u susretu 23. kola škotskog prvenstva kao gost svladao Dundee United sa 4-1 (2-1).

Šimunović je na terenu proveo svih 90 minuta.

Celtic je na vrhu ljestvice sa 49 bodova, šest više od drugog Aberdeena, a oba su sastava odigrala po 21 utakmicu, dok je Dundee United posljednji sa samo 10 bodova, čak 11 manje od pretposljednjeg Kilmarnocka, a oba sastava su odigrala po 22 utakmice.