SQUARE IZGUBIO

Igrači Mejaša se igrali, zaspali, pa se probudili

23.11.2008.
u 16:45

Mejaši su očekivano pobijedili Square, ali ipak teže nego što su očekivali. Nakon što su prvo poluvrijeme dominirali i to okrunili vodstvom 4:1, domaćini su se opustili i dopustili gostima da u 35. minuti izjednače. Neshvatljive pogreške u obrani Mejaša iskoristili su Gvozden i dvaput Zrilić.

No, brzo su se igrači Mejaša uspjeli trgnuti te su preko raspoloženih Žarkovića, Simunića i Jakića u samo tri minute zabili tri pogotka i postavili konačni rezultat 7:4.

SPLIT – Dvorana SC Gripe. Gledatelja 150. Suci: Pejić (Podstrana) 6.5, Perica (Šibenik) 6.5.

STRIJELCI: 1:0 Vujević (4, Žarković), 2:0 M. P. Simunić (9), 2:1 Zrilić (10), 3:1 Žarković (15, Smoljo), 4:1 M. P. Simunić (18, Gračanin), 4:2 Gvozden (27, Raguž), 4:3 Zrilić (28, Gvozden), 4:4 Zrilić (35), 5:4 Žarković (35, Jakić), 6:4 Jakić (36, Čubelić), 7:4 M. P. Simunić (38).

MEJAŠI: Tokić 6, Jelić 6, Vujević 6, Perušić -, Čubelić 6.5, M.P. Simunić 7.5, Žarković 7.5, Jakić 7, Smoljo 6.5, Ramadža -, Gračanin 6.5, N.Simunić -. Trener Mladen Perica.

SQUARE: Butigan 6, Vitković 6, Cvjetković 6, Hasanović 6, Čustović 6, Zrilić 7, Raguž 6.5, Gvozden 6.5, Ive -. Trener Bartul Vukojević.

IGRAČ UTAKMICE: Matija Petar Simunić.