Hrvatski reprezentativac glavom tresao mrežu u Rusiji

21. studenoga 2020. u 17:28 0 komentara 1818 prikaza
Russian Football Premier League: Zenit St Petersburg 3 - 1 FC Krasnodar

Stoper hrvatske nogometne reprezentacije Dejan Lovren bio je strijelac za Zenit iz Sankt Peterburga koji je u dvoboju 15. kola ruskog prvenstva odigrao 2-2 (1-1) na gostovanju kod Ahmata u Groznom.

SJETILI SE OBLJETNICE Brat uz brata: Boysi, Torcida, Funcuti... Svi zajedno za hrvatski Vukovar

Lovren je u 48. minuti doveo Zenit u vodstvo od 2-1 odličnim udarcem glavom s osam metara nakon ubačaja Douglasa Santosa. Bio je to drugi Lovrenov pogodak za Zenit u ruskom prvenstvu.

Mmm... Svjetski dan espressa proslavite Affogatom - kava i desert u jednom!

Inače, Zenit je poveo i sa 1-0 golom Kuzjajeva (16), na 1-1 poravnao je Berisha (26), a isti je igrač postigao i drugi gol za Ahmat iz kaznenog udarca u 53. minuti.

Lovren je odigrao čitav susret za Zenit, dok je svih 90 minuta u momčadi Ahmata odradio Zoran Nižić.

Tjedni horoskop Ovog tjedna samo lagano: Raku treba mirovanje, Lavu gimnastika, a Ribi relaksacija...

Zenit sada ima 31 bod, kao i vodeći CSKA iz Moskve koji će svoj susret 15. kola igrati u nedjelju na svom terenu protiv Sočija, dok je Ahmat peti sa 24 boda, jednim više od šestog Sočija.

Franka Batelić
tužna vijest
Velika tuga u obitelji Franke Batelić: 'Otišla je sama, iznenada,u tišini...'
Aquaestil
PROMO
Preživjeli smo sve krize, stvorili međunarodni brend i proširili posao, a sada otvaramo nova radna mjesta