Borna Barišić dvaput je asistirao, a Nikola Katić je pogodio za trijumf
29. prosinca 2019. u 15:26 3 komentara 1418 prikaza
Celtic - Rangers
Pogledajte galeriju 1/3

Nogometaši Glasgow Rangersa slavili su na Celtic Parku prvi puta od 2010. godine, a pobjedu su im omogućili Hrvati! Borna Barišić dva puta je asistirao, a Nikola Katić pogodio je glavom u 56. minuti za konačnih 2:1.

Ivica Kostelić Pao na skijanju VIDEO Ivica Kostelić završio u bolnici, upozoravamo da bi snimka neke mogla uznemiriti

Domaćini su imali prigodu povesti u 33. minuti, međutim Ryan Christie nije iskoristio najstrožu kaznu. Samo tri minute kasnije to je kaznio Ryan Kent na dodavanje Baršića s lijeve strane, ali gosti nisu dugo nosili osmijehe na licima.

Odsonne Edouard je uz puno sreće izjednačio četiri minute uoči odlaska na odmor, no Rangers je svejedno upisao izuzetno važan trobod.

Bogdanović vs. Zubac Pogledajte što je sinoć usred Los Angelesa priređeno Hrvatima u čast uoči NBA okršaja

Barišić je izveo korner, a Katić glavom zakucao loptu u mrežu s otprilike sedam metara.

Celtic je unatoč porazu zadržao čelnu poziciju s 52 boda, Rangers se sada primaknuo na samo dva boda zaostatka, a uz to ima još i utakmicu manje u odnosu na gradskog rivala.

Ajoj...
Djevojka otkrila kako je partnera uhvatila u prevari: 'Nazvala sam restoran u kojem je bio i pitala...'
Boris Miletić
INTERVJU
„Čovjek koji prestane biti čovjek, izgubio je smisao“
  • Avatar saaarac
    saaarac:

Legende! Borna je velika igračina, daj mu slobode i da vidiš čuda! Nema boljeg centaršuta i izvođača kornera u cijeloj škotskoj ligi.