Gorica uzvratila Slaven Belupu za poraz u Kupu u utakmici s dva isključenja

Već u 10. minuti Slaven je ostao bez isključenoga Brune Gode, a osam minuta kasnije Poljak Lukasz Zwolinski dovodi Goricu u vodstvo.
07. prosinca 2019. u 17:48 0 komentara 294 prikaza
Gorica - Slaven Belupo
Pogledajte galeriju 1/3

U utakmici 18. kola Prve HNL u Velikoj Gorici su nogometaši Gorice svladali Slaven Belupo s 2:0 (2:0) i probili se na peto mjesto ljestvice.

Dejan Lovren Napustio teren Pa može li gore? Klopp potonuo kada je vidio što je zadesilo Lovrena

Gorica je slavila protiv Slaven Belupa s 2:0 i tako se osvetila koprivničkoj momčadi koja je u srijedu na istom stadionu izbacila Goricu u četvrtfinalu kupa.

U 34. minuti Kristijan Lovrić nakon protunapada postiže i drugi gol za domaće.  U 53. minuti je zbog simuliranja isključen napadač domaćih Cherif Ndiaye, a nervozni trener Gorice Sergej Jakirović udaljen je s klupe.

Niko Kovač Niko na Otoku Kovač stigao na Goodison Park, navijači zaključili da preuzima klub!

Gorica je sada peta s 28 bodova, a Slaven je ostao sedmi s 18 bodova.

Susret se igrao na stadionu Radnika, a sudio je Vučković.