Evo zbog čega se traži zatvorska kazna za Bad Blue Boyse!
Razlog? Ne, nije zbog nekakvih nereda, već zbog toga što su sjedili na pogrešnim mjestima. No, u svemu tome postoji i nekoliko apsurda
Komentari 110
nikad nećete shvatiti bar dvije stvari prva je, kak policija na navijačima vježba za moguće demonstarcije po ulicama. To nema veze sa kukuriku vlasti, to traje već dobrih deset godina. Druga je stvar da nikako ne možete shvatiti Mamić jeje Bog i batina na Maksimiru, i ništa se ne događa bez njegovog Amen.
Znaci dozivio sam da se opravdava trazenje zatvora zbog sjedenja na krivom mjestu.bagro jedna placenicka kako se u ogledalo gledate? I naravno da to mamic dirigirs ili sam mozda propustio da se to dogada i na drugim stadionima?
komentari od ljudi koji valjda nisu prismrdili stadionu! ovo nisam nikad dozivio,a bio sam na brdo stadiona izvan hrvatske. uopce nije bitno o kome se radi,bas me zanima jel se ovo desava na drugim stadionima u hrvatskoj? ovo nema nigdjegdje u europi,tocno se zna koja je tribina ultrasa i gotovo! sramota!
Predlažem Zagrepčanima da dobro nalupaju svakog huligana iz BBB već kad neće hrvatsko redarstvo. Samo vi bojkotirajte Dinamo, bando! Dinamo i Zagreb time ništa ne gube već dobivaju jer će se uskoro na stadion vratiti pristojni i civilizirani ljudi saa svojim obiteljima, ženama i djecom koju ste vi pijani banditi protjerali, a ne Zdravko Mamić. Vas sve treba strpati u jedan zološki vrt i zaključati sa sedamdeset i sedam katanaca i da više nikada ne iziđete na svjetlo dana. Zdravko Mamić čisti kuću i uvodi red, a Dinamo će postojati i bez vas. Živio Dinamo! Dolje BBB!
Mamićev PR se nalazi u Vrapču. Svaki upis na večernjem je isti,i od jedne osobe sa više nickova.
Otici na maksimir jednako otici u logor nejdem na utakmice dvije godine nakon trideset godina stalnog posjecivanja istog,a za to sigurno nisu krivi boysi oni su uvijek bili tamo!
Zatvorska kazna za Bad Blue Boyse je dobra i potrebna ako to zatraži i odredi duša, gazda i šef hrvatske nogometne svetinje gospon Zdravko.
Navijačke skupine s ovih prostora, pa tako i BBB, generalno nisu grupa mirnih i čestitih ljudi, ali su ipak bili najvjerniji Dinamovi navijači i vole svoj klub, a Gazda ih je potiho sustavno reducirao ovakvim zabranama. Ja jesam za pristojnu publiku koja ne izaziva incidente, ali ni ova situacija nije ništa bolja. Sadašnji Dinamovi nogometaši igraju pred gotovo praznim tribinama, a najglasnije podrške se čuju od djece vrtićke dobi, to je smiješno i nikako ne utječe pozitivno na igrače. Ali ustvari to i sami Zdravkec zna, međutim njemu i Šukeru je samo bitno da ih nitko ne proziva usred utakmice dok oni ručaju i pijuckaju u svojoj VIP loži.
Mamiceva milicija obavila posao,koja smo mi jad i bijeda od drzave.
Dok ljudi ne izađu na ulicu i sruše Mamića ovo će stanje bivati sve gore. Zašto netko ne organizira masovne prosvjede protiv Mamića?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
mamica za papu! a i brata mu takodjer