Evo zbog čega se traži zatvorska kazna za Bad Blue Boyse!
Razlog? Ne, nije zbog nekakvih nereda, već zbog toga što su sjedili na pogrešnim mjestima. No, u svemu tome postoji i nekoliko apsurda
Komentari 110
odite bilo gdje u europi na stadion i sjest cete na mjesto za koje si kupio kartu a ako ces se protivit bit ces izbacen ili uhicen i nemojte bit smjesni i pricat da da ce jadni boysi ici zbog toga u zatvor jer su to gluposti...a taman i da odu kakve mamic ima veze sa tim??
Boysi,uopće me ne zanimate
Ovo je za rubriku crna kronika jer nema veze sa sportom,treba ih na malo duže spremiti u zatvor morti se vrate ko pošteni ljudi..samo nanose štetu dinamu ti šabani
Hoćete li se više riješiti balavaca koji se deru i divljaju da na stadion mogu doći normalni ljudi s djecom pogledati nogomet....kad će se nogometna publika shvatiti kao publika, a ne horda za urlikanje i skakanje...sve ih treba poslikati i doživotno zabraniti ulaz, pa nek se deru kod kuće u dnevnoj sobi..
Samo Ti Delač potkuruj vatru...možda je i to za zatvor. Ovo na slici je prevara jer vidi se samo pola. Zašto novinar ne napiše da su ti dobri dečki sa zaštitarima "igrali lanca probijanca" Bio sam svjedok. Pritom je uu jednom slučaju ozljeđen zaštitar,ali NE o tom se novinar ne izjašnjava...e TO je za zatvor.
pa i ja bih ih strpao u zatvor, za drugo i nisu.
Ja to ne razmem. Koji je vrag problem sesti na mesto kak ti piše na karti. Pa kad čovek ode u kino ili kazalište opet sedi na mesto koje piše na karti. U restoranu isto sediš za stolom koji se rezerviral. Isto je u avionu i sve po sud di su numerirane karte. Za kulturne i civilizirane ljude, koji se drže reda, ja ne vidim nikakvih problema
Da pogodim, opet je Mamić nešta kriv?
Nije ovo toliko naivno. Oni rade protiv RH, na daljinski ,stranih tajnih sluzbi. Ne podnose nista hrvatsko i nista lakse nego obuci kockasti dres i brukati nas ovdje i po svijetu.
Zbog čega ti ljudi uopće idu idu tamo?
A zašto rušit mamića ? Zato što ima rezultate ili zato što ga netkone voli ?
ja to ne opravdavam...samo kazem da sigurno nece zbog toga ici u zatvor...to su gluposti ali isto tako kazem da ako ja moram sjest na svoje mjesto zasto boysi to nebi trebali?? po toj logici bi ja kupio kartu za sjever i otiso na zapad s tom kartom i bunio se zato sta me ne puste
gospodin novinar očito nezna red a poštivanje reda je stvar kućnoga odgoja . A kako su ti dečki fini i kulturni gledamo svakodnevno . Dajte molim vas pa tu se radi o ljudima koje nebi trebalo pustiti niti na jedno mjesto gdje dolazi civilizirani svijet . Kao dinamovac se sramim što takvi ljudi kažu da navijaju za dinamo.
molim da policija privede navijače sa sjevera koji ne sjede na svojim mjestima,tako i one sa zapada,neka zakon bude za sve jednak
i al capone nije pao zbog svih ubojstava,pljački,šverca alkohola,kockanja,idr.svinjarija koje je počinio,a nisu mu mogli dokazati več je pao zbog utaje poreza.
Hrvoje Delač, ti ili takvi isti navijači su prošle nedjelje na utakmici NK Hajduk-GNK Dinamo u Splitu ispalili dvije rakete prema Hajdukovij klupi i jednom dijelu gledališta. Rakete su ispaljene sa nakanom da nekoga pogode i ozlijede. Takve navijače /protivnikee Mamića/ zbilja treba sažaljevati jer oni su dobri momci, bar po pisanju piskarala Hrvoja Delača i VL.
Ma kakvi BBB, to su vandali, vucibatine, probisvijeti, pijanice, delikventi. Pravi navijači vise ne idu odavno na utakmice zbog tih pijanih propalica. Treba ih sve koji rade nered pokaznjavati i za sva vremena maknuti sa stadiona. Napokon da mogu roditelji sa svojom djecom nedjeljom na utakmicu otići i biti sigurni da im se nista neće dogoditi.
Pozdravljam ovaj potez zakonima na sektoru i kazne konacno da i Dinamo bude klub poput velikih kulturnih navijanja pozz
Ovdje se radi o vise stvari. Prva i najbitnija je apsurdnost policije koja za tako minoran prekrsaj trazi kaznu zatvora. Osobno da sam sudac trazio bih otkaz za umnog nacelnika koji je to potpisao mimo zakonskih regula koja propisuju visinu kazne. Drugi aspekt je sjedenje i u USA je nepojmljivo sjesti na mjesto za koje nemas kartu. No ovdje se radi o potpuno praznoj tribini te o buldianju misica kluba, osiguranja i policije prema navijacima jer je stvarno apsurdno traziti da sjede na svojim mjestima na praznoj tribini. No ocekivati nesto normalno u zemlji koja ima premijera i predsjednika kakve ima, te narod koje takve iste izabere je jos veci apsurd.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kakve veze ima Mamić sa time? Kada ćete shvatiti da vas kukuriku kokošinjac iskorištava u vlastite svrhe!? Ako se dobro sjećam ministar za sport je tada bio Jovanović, njegov zamjenik Skansi a ministar policije Ostojić! Sve vaši dečki, kaj se sad bunite!