Eduardo u debiju u 97. minuti izborio penal za pobjedu

Eduardo da Silva
09.02.2018.
u 23:09

Eduardo da Silva i Domagoj Antolić debitirali su za Legiju, koja je u prvom proljetnom kolu poljske lige, 22. ligaškom, s 3:2 slavila u gostima kod Zaglebija, piše Goal.

I to u kakvoj drami! Najprije je u 90. minuti domaćin iz jedanaesterca izjednačio, a onda u nadoknadi (97. minuta) Eduardo je izborio penal koji je zabio Radović i Romeu Jozaku donio tri važna boda.

Antolić je igrao cijeli susret i dobio žuti karton, a Eduardo je ušao u drugom dijelu. Legia je vodeća s 41 bodom, Bjeličin Lech, Gornik i Jagiellonia imaju po 36 i utakmicu manje.

1/15

U prvoj utakmici 23. kola španjolske lige Athletic i Las Palmas u Bilbau su remizirali 0:0, a Alen Halilović nije ulazio s klupe.

Athletic je 13. s 28 bodova, a Las Palmas 18. s 18 bodova.

U prvom susretu 22. kola Buneslige Leipzig je kod kuće s 2:0 svladao Augsburg (Upamecano 17., Keita 70.), te je zadržao drugo mjesto, ima 15 bodova manje od Bayerna. Augsburg je sedmi s 31 bodom.

St. Etienne i Marseille otvorili su 25. kolo francuskoga prvenstva remijem 2:2.

Marseille je dvaput vodio (Thauvin 4., Sanson 20. minuta), domaćin se vraćao (Monnet 9., Berič 75.), pa je Olympique drugi s 52 boda (deset manje od PSG-a), a St. Etienne 12. s 30 bodova.